Kim Kardashian, Daha Genç Görünmesini Sağlayacaksa “Kaka Yiyebilir”


kim Kardashian güzellik adına hemen hemen her şeyi denemeye isteklidir.

41 yaşındaki, yeni üst düzey cilt bakım serisi SKKN BY KIM’i tanıtırken, gençlik pınarını bulmak için ne kadar ileri gideceğini ortaya koydu.

“Bana her gün kelimenin tam anlamıyla kaka yemek zorunda olduğumu ve daha genç görüneceğimi söyleseydin, yapabilirdim” dedi. New York Times 1 Haziran’da yayınlanan bir profilde “Yapabilirim.”

Neyse ki hayranları için, Kim’in yeni ürün serisi yalnızca hyaluronik asit, C vitamini, niasinamid, karite yağı ve skualen gibi geleneksel güzellik bileşenlerini içeriyor. Ancak, yüksek bir fiyat etiketi ile geliyorlar. Koleksiyonun önerilen dokuz adımlı rutinini takip etmek için – ki bu Kim’in kişisel cilt bakım alayını taklit ediyor – tam paket toplam 630 dolar.

Maliyeti “Kesinlikle daha prestijli ve gerçekten kaçırmayacağım malzeme türlerini elde etmek için bir tür gereklilikti” dedi. “Herkes bunun ezici olduğunu söylese bile, tam olarak kullandığım şeye sadık kalmak istedim.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1333115/kim-kardashian-jokes-she-might-eat-poop-if-it-ll-make-her-look-younger?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel