Kim Kardashian ‘Daha Genç Görünmesine’ Yardımcı Olsaydı ‘Kaka Yerdi’ – Hollywood Life


kim Kardashian


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: MEGA

kim Kardashian genç kalmak söz konusu olduğunda bazı büyük aşırılıklara gitmeye hazırdır. Realite yıldızı, “Her şeyi deneyeceğim” dedi. New York Zamanlar yeni cilt bakım serisi SKKN’nin piyasaya sürülmesinden önceki yakın tarihli bir röportajda. “Bana her gün kelimenin tam anlamıyla kaka yemek zorunda olduğumu ve daha genç görüneceğimi söyleseydin, yapabilirdim. Ben sadece olabilir.”

Neden güzellik çizgisini genişletmek yerine cilt bakımına yönelmeye karar verdiğine gelince, yaşam tarzı moğol KKW Beauty, sadece parlayan cildini değil, cilt bakımı rutinini de göstererek “tam olarak kullandığım şeye sadık kalmak” istediğini belirtti.

kim Kardashian
Kim Kardashian (MEGA).

Dokuz adımlı cilt bakımı sistemine rağmen “Bazılarına ürkütücü gelebilir,” dedi, “Bu yüzden buradayım – onu yıkmak, ‘Hepsi gerekli’ gibi olmak için.

Dahası, Kim röportajda, insanların cilt bakımını karşılayamayan insanlarla gerçekten ilgilenmediğini belirtti. “Kesinlikle daha prestijli ve gerçekten kaçırmayacağım malzeme türlerini elde etmek için bu bir tür gereklilikti” dedi. “Kullandığım karşılaştırılabilir ürünler çok daha pahalıydı, hiçbir şeyi karşılaştırmamak için. Kaliteyi, özellikle de C vitamini serumunu elimizden gelen en iyi fiyata almaya çalıştım.”

kim Kardashian
Kim Kardashian 2022 Met Gala’da ( David Fisher/Shutterstock).

Kim, Ocak ayından itibaren şu ana kadar değer verilen son derece başarılı Skims şekillendirici ürün serisiyle ilgili yeni çizgisini tartışarak devam etti. 3,2 Milyar Dolar.

“İnsanlar başlangıçta Skims’in kesinlikle ünlü bir giyim markası olduğunu varsaymış olabilir” dedi. “Anlıyorum ama ürünü aldıklarında, bunun ürün bazlı bir marka olduğunu anladıklarını düşünüyorum. Cilt tedavilerine ve benzeri şeylere erişebildim ve bu süreçte çok şey öğrendim. Skims’de yaptığım gibi çözümlerimi paylaşıyormuşum gibi.”


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/01/kim-kardashian-eat-poop-younger/

Yorum yapın

SMM Panel