Kim Kardashian, Çocuklarına Ortak Ebeveynlik Konusunda Kanye West’in Yanında Olduğu Yer


Gizli tutmak.

kim Kardashian-eskiden devam eden bir boşanmanın ortasında olan Kanye Batı—dört çocukları söz konusu olduğunda ilişkileri hakkında konuştu: Kuzey8, Aziz6, mezmur4 ve Chicago2, 6 Nisan’da yayınlanan bir ABC News özel programında. Son birkaç ay boyunca, silinen sosyal medya gönderilerinde yaşadığı hayal kırıklıklarını dile getiren Ye, ortak ebeveynlik dinamiklerinden duyduğu memnuniyetsizliği dile getirdi.

Kim, sunucuya “Onlara karşı gerçekten açık ve dürüstüm” dedi. Robin Roberts, çocuklarına atıfta bulunarak. “Biliyorsun, daha genç olanlar pek bir şey anlamıyor. Ama benim iki büyüklerime gelince, neler olduğunu biliyorlar ve ne olursa olsun gerçekten onların yanında olmalısın. Bu çılgın hayatta bile Biz yaşıyoruz. Sadece çocuklarınızla gerçekten açık bir diyalog kurmanız gerekiyor.”

bu kardashianlar Star, neredeyse yedi yıllık evliliğin ardından Şubat 2021’de Grammy kazananından boşanma davası açtı. O zamandan beri, eski çift, Ye’nin Kim’in ebeveynlik kararlarına ve onunla tomurcuklanan ilişkisine yönelik suçlamalarda bulunduğu birkaç Instagram gönderisini paylaşarak, halka açık dramadaki adil paylarıyla karşı karşıya kaldı. Pete Davidson.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1326366/where-kim-kardashian-stands-with-kanye-west-on-co-parenting-their-4-kids?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın