Kim Kardashian Chicago West’i Hello Kitty Doğum Günü Partisiyle Kutladı


kim Kardashian kızı çaldı Şikago Batımükemmel bir parti ile beşinci doğum günü.

SKIMS kurucusu, aynı zamanda anneden Kuzey Batı9, Aziz Batı7 ve Mezmur Batı3, en küçük kızının özel gününü Hello-Kitty temalı bir kutlamayla kutladı.

görüldüğü gibi bir TikTok Kim 15 Ocak’ta paylaştı, parti, üzerinde “Chi” yazan bir kolye takan Hello Kitty’nin işaretleri ve pembe balonlar da dahil olmak üzere dekorla doluydu.

Kutlamada ayrıca bir slime yapma istasyonu, kendi Hello Kitty seramiğinizi süsleyebileceğiniz bir masa, bir yüz boyama istasyonu ve pembe top havuzuna açılan bir kaydırak da yer aldı.

Ancak kedi gibi dokunuşlar burada bitmedi. Yiyecek teklifleri arasında soslu bir ramen erişte barı, üzerinde Hello Kitty figürü bulunan kızarmış sandviçler ve tamamen tematik bir Hello Kitty pastası vardı.

TikTok sadece partiye değil, aynı zamanda etkinliğin modasına da bir bakış attı. Bu vesileyle, abla North, tüylü manşetleri olan mavi bir üst giydi.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1361563/kim-kardashian-celebrates-%22twin%22-chicago-west-with-epic-hello-kitty-5th-birthday-party?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir