Kim Kardashian Çarpıcı Fotoğraflarda Halter Catsuit & Silver Coat Rocks – Hollywood Life


kim Kardashian


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: MEGA

kim Kardashiancatsuits ile aşk ilişkisi kızışıyor. 41 yaşındaki SKIMS kurucusu, geçen hafta Los Angeles’taki bir stüdyoda bu dünya topluluğunun tamamen dışında sallanan bir fotoğraflandı. Kim’in 28 Mayıs görünümü, metalik gümüş bir trençkot, yüksek topuklu stiletto botlar ve keskin güneş gözlüklerinin yanı sıra yular üstlü şık siyah bir catsuit dahil. Fotoğraflarda Kim, Met gala platin sarısı saçlarını düz bir şekilde giydi ve ortadan ikiye ayırdı. Her zaman olduğu gibi, Kardashians ile tutmak mükemmel bir noktada tam glam makyaj görünümünü salladı.

Kim Kardashian Los Angeles
Kim Kardashian 28 Mayıs 2022’de Los Angeles’ta. (MEGA)

Kim’in kişisel markası için içerik çektiği ve inanılmaz seksi, fütürist kıyafeti sallarken fotoğrafçılara pozlar verdiği bildirildi. Güzellik maveninin olağanüstü görünümü, onunla hızla hareket eden ilişkisinin ortasında ortaya çıkıyor. Cumartesi gecesi canlı şap Pete Davidson28. Pete, Kim’in oğlunu alırken görüldüğü için işler giderek ciddileşiyor gibi görünüyor. Aziz Batı6, 5 Haziran’da Los Angeles’taki The Grove’daki The Cheesecake Factory’ye bir öğle yemeği gezisinde.

Ve hepsi bu değil – çifte yakın bir kaynağa göre, birlikte hareket etmek de dahil olmak üzere sonraki adımları atmayı tartışıyorlar. Kaynak, “Kim ve Pete tüm boş zamanlarını birbirleriyle geçiriyorlar, bu yüzden bir sonraki adımı atmak ve birlikte hareket etmek hakkında konuşmak mantıklı” dedi. HollywoodYaşam ÖZEL 2 Haziran’da “Bu, ikisinin de hafifçe aldığı bir karar değil. Kim, önce tüm çocuklarıyla tartışmadan bu adımı asla atmazdı,” diye devam ettiler çocuklarına atıfta bulunarak. Kuzey8, Aziz6, Chicago4 ve mezmur3, eski kocasıyla birlikte olduğu, Kanye Batı44.

kim Kardashian
Kim Kardashian (MEGA)

Pete daha yakın zamanda Saint ile bağ kurarken görülürken, Staten Adası Kralı star’ın da Kuzey ile sıkı bir dostluğu var. Ve görünüşe göre, Kim’in başka yolu yoktu. Kaynak, “Bu noktada Pete çocuklarıyla çok fazla zaman geçirdi ve onlara kesinlikle tapıyor” dedi. Pete’i büyük bir çocuk gibi görüyor ve hepsinin ne kadar iyi anlaştığını görmekten hoşlanıyor.”


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/06/kim-kardashian-halter-catsuit-silver-coat-photos/

Yorum yapın

SMM Panel