Kim Kardashian Basketbol Maçının Dışında North West’e Sarılıyor: Fotoğraflar – Hollywood Life


Kim Kardashian Basketbol Maçının Dışında North West'e Sarılıyor: Fotoğraflar – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: WCP,4cnrs / BACKGRID

kim Kardashian42, kızına yaptığı son gezide çok düşkün bir anne gibi görünüyordu. Kuzey Batıbasketbol maçı. SKIMS yaratıcısı, dışarıda bazı araçların yanında dururken dokuz yaşındaki çocuğu tatlı bir şekilde kucakladı. Uzun siyah saçlarını toplamıştı ve kısa kollu siyah bir gömlek, siyah, beyaz ve mavi grafikli geniş paça pantolon ve siyah ayakkabılar giymişti.

Kim Kardashian, Kuzey Batı
Kim ve North, North’un basketbol maçından önce bir aracın dışında kucaklaşıyor. (WCP,4cnrs / BACKGRID)

North da siyah giymişti ama bu onun basketbol formasıydı. Bir forma, şort ve tayt dahil ve onu siyah beyaz spor ayakkabılarla eşleştirdi. Ayrıca uzun saçlarını alçak bir atkuyruğu şeklinde toplamıştı. Anne ve kızına, North’un takım arkadaşlarıyla oyun oynamak üzere olduğu binaya girerken arkadaşları da katıldı.

Kim Kardashian, Kuzey Batı
Kim ve Kuzey yürüyor. (WCP,4cnrs / BACKGRID)

Kim ve North’un son spor gezisi, Kim ve oğlunun peşinden geliyor Aziz, 7, Fransa’nın Paris kentinde bir futbol maçında görüntülendiği için manşetlere taşındı. Kim için siyah deri bir ceket ve Saint için gri ve siyah Qatar Airways forması dahil olmak üzere gündelik ama havalı kıyafetler giydiler. Bir Fransız profesyonel futbol ligi olan Ligue 1 takımlarına tezahürat yaparken olabildiğince mutlu görünüyorlardı.

Kim çocuklarıyla vakit geçirdiği için ilgi görmediğinde Chicago5 ve Mezmur, 3, kardeşleriyle gezmek için alıyor. O katıldı SZA küçük kardeşiyle konser Kylie jenner sadece birkaç gün önce ve yine inanılmaz görünüyordu. Uzun siyah bir palto ve gri botların altına gri ve siyah, gurur verici yılan derisi bir tulum giymişti. Görünümünü güneş gözlüğü ile tamamladı ve etkinlikte bir otoparkta yürürken fotoğraflandı.

Kim, küçük kız kardeşiyle de manşetlere çıktı Khloe Kardashian ne zaman aldı instagram birkaçını paylaşmak fotoğraflar Meksika’nın Cabo San Lucas kentinde şık mayolar giyerek birlikte poz verenler. Onunki klasik siyah bir bikiniydi, Khloe’ninki ise kahverengi tek parçaydı. Kim, paylaşımına “Kiki ve Koko Cabo’yu alır” notunu düştü.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/03/25/kim-kardashian-hugs-daughter-north-basketball-game-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir