Kim Kardashian Balenciaga Kredi Kartı Küpeleri İçin Troll Yaptı: Fotoğraflar – Hollywood Life


Kim Kardashian kredi kartı küpesi


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: MediaPunch/Shutterstock

kim Kardashian41, göründü Günaydın Amerika Hulu’s’un ikinci sezonunu tanıtmak için 20 Eylül’de Kardashianlar, ama dikkat çeken onun röportajı değil. Kim’in kulaklarından sarkan kredi kartları gibi görünen 425 dolarlık Balenciaga küpeleri birçok kişiyi yanlış yöne sürtüyor ve şaşkınlıklarını Twitter’da dile getirirken geri adım atmadılar. “WTF, @KimKardashian küpelerini mi takıyor? Kredi kartları?” bir Twitter kullanıcısı diye sordu. “Temassız ödeme etkin mi? Ödeme terminalinde kafasıyla ödeme yapmak için dokunuyor mu? Bu nasıl çalışıyor?” şaka yaptılar. “Kim, o küpeler her neyse, ne pahasına olursa olsun, onları çıkar ve at!!” ikinci bir kişi önerildi. Üçüncü bir düşman iddia edilen “iğrenç derecede çirkin küpeleri”, insanları “iğrenç derecede çirkin saçlarını” fark etmekten alıkoymak içindi. Ah!

Kim Kardashian kredi kartı küpesi
Kim Kardashian’ın pahalı kredi kartı küpeleri internette epey ses getirdi (Fotoğraf: MediaPunch/Shutterstock)

Ancak Kim’in uzun kollu siyah balıkçı yaka bir üst ve yüksek belli pantolonlara dönüşen turuncu ve siyah hayvan desenli Balenciaga botlardan oluşan bir kıyafetle kombinlenen küpeleri herkesi şaşırtmadı. Bir hayran, “Kim Kardashian çok güzelsin” yorum yaptı röportajının bir klibi altında. “ve saç stili çok güzel”. Kim’in saçı, son zamanlarda salladığı yarı kıvrılmış at kuyruğu tarzında giyildi. Siyah kökleri görünüyordu, Mayıs ayında çıkış yaptığı ağartıcı sarışın görünümünün kaybolmasına izin veriyor gibi görünüyordu.

Kim Kardashian kredi kartı küpesi
Kim Kardashian 20 Eylül 2022’de ‘Günaydın Amerika’ setine geldi (Fotoğraf: MediaPunch/Shutterstock)

Birçok kişi Kim’in kıyafetini ve küpelerini onaylamadığının bilinmesine izin verse de, muhtemelen umurunda değil. ile yaptığı sohbet sırasında GMA yardımcı ev sahibi Michael Strahan, Kim sürekli olarak kamuoyu tarafından incelenmekle nasıl başa çıktığını açıkladı. “Daha kolay hale geldi çünkü bence sadece gürültünün çok fazla olduğunu ve birbirimize sahip olduğumuzu gördüğünüz bir seviyeye geliyorsunuz – bir destek sistemi olarak bize sahibiz” dedi.

“Ailem olmadan yapamazdım çünkü belki biraz fazla gürültü olduğunda herkes ‘Tamam, neyin gerçek olduğunu biliyoruz. Neler olduğunu biliyoruz. Bu önemli değil. Hepimiz bildiklerimize geri dönelim,'” diye ekledi dört çocuk annesi.

Ve ihtiyacı olduğunda ailesine yaslanmayı takdir etse de Kim meydana çıkarmak yeni sezon Kardashianlar çok daha bağımsız olduğunu gösterecektir. “Sadece kendim için kararlar aldığımı, açıkçası her zaman çocuklarımı düşündüğümü, ancak genellikle sadece kendim için bir şeyler yaptığımı gördüğünü düşünüyorum,” diye alay etti.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/09/21/kim-kardashian-credit-card-earrings-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir