Kim Kardashian Bağış Etkinliğinde Dar Balıkçı Yaka Elbise Rocks – Hollywood Life


Kim Kardashian Bağış Etkinliğinde Dar Balıkçı Yaka Elbise Rocks - Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: BACKGRID

kim Kardashian41 yaşındaki, son ilham verici gezisi sırasında muhteşem görünüyordu. Realite yıldızı, 27 Ağustos’ta Los Angeles, CA’da düzenlenen TIAH 4. Yıllık Bağış Kampanyası’nda kameraların önünden geçerken dar, uzun kollu, uzun balıkçı yaka elbisesi ve yeşil topuklu botlarıyla sallandı. siyah bir debriyaj çantası tutuyordu.

kim Kardashian
Kim Kardashian, Los Angeles’taki bağış kampanyası sırasında. (arka plan)

Kim, kar amacı gütmeyen bir kuruluş olan This Is About Humanity için düzenlenen ve “ABD-Meksika sınırındaki ayrılmış ve yeniden birleşmiş aileler ve çocuklar hakkında farkındalık yaratmaya adanmış” bağış kampanyasına katılan birçok ünlüden biriydi. gibi diğer ünlü yüzler Sarah Michelle Gellar ve Zooey Deschanel Ayrıca geldikleri ve davaya desteklerini gösterdikleri görüldü.

Kim bağış toplama etkinliğine hayran kalmadan önce, önünde dairesel bir oyuğu olan gümüş bir mayoyla poz verdiği birkaç yeni muhteşem fotoğrafını paylaşmak için manşetlere çıktı. Fotoğraflarda “Ghost Grey” özel Maybach’ına yaslanmıştı ve fütüristik güneş gözlüklerini salladı. Ayrıca saçlarını da toplamış ve güzel bir makyaj yapmıştı.

kim Kardashian
Kim Kardashian farklı bir gezi sırasında. (MEGA)

Kim kıyafetlerine dikkat çekmediğinde, bunu yemek seçimleri için yapıyor. Etkileyici kısa süre önce, kız kardeşiyle yaptığı bir sohbet sırasında, çoğunlukla bitki bazlı bir diyette olduğu için en sevdiği hileli yemekleri açıkladı. Kourtney Kardashian‘nin web sitesi, POOSH. “Elbette pizza,” dedi gittiği hileli yemek hakkında. “Ve eğer tatlı bir şey havamdaysam, çörekleri severim.”

Sağlık bilincine sahip güzellik, çoğunlukla bitki bazlı olduğu için fark ettiği faydalardan da bahsetti. “[Going plant-based has] sadece sedef hastalığımı değil, aynı zamanda ruh halimi, stres seviyelerimi, enerjimi, her şeyi vücuduma koyduğum şeyin beni nasıl etkilediği konusunda daha dikkatli olmamı sağladı ”dedi. Vücudunu düzenlemeye yardımcı olmak için “mümkün olduğunca çok anti-inflamatuar ve antioksidan gıdaya” sahip olduğunu da sözlerine ekledi.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/08/28/kim-kardashian-turtleneck-dress-fundraiser-los-angeles-photo/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir