Kim Kardashian, “Baby Girl” North West ile Tatlı Anlık Görüntüler Paylaştı


Kuzey Batı her zaman bir sıçrama yapmayı bilin.

kim Kardashian SKIMS kurucusunun nostaljik hissetmesine neden olan, onun ve en büyük kızının su üzerinde çekilmiş iki nostaljik fotoğrafını paylaştı.

“Telefonumdan geçen yaz göldeki resimlere bakıyorum” Instagram gönderisine başlık attı 13 Mayıs’ta. “Kızım kızım yakında 9 yaşına giriyor.”

Fotoğraflarda, anne-kız ikilisi, arkalarında ciddi anlamda pitoresk bir manzara bulunan bir teknede yan yana. Kim, uzun, örgülü bir at kuyruğu ile birlikte siyah bir fermuarlı dalış elbisesi giyerken, 15 Haziran’da doğum günü hızla yaklaşan North, pembe ve mavi bir can yeleği ve şimdi imzası olan uzun örgüler giyiyor.

Fotoğraflar, Kardashian/Jenner’ın 2021’de Idaho’daki Coeur D’Alene Gölü’ne yaptığı 4 Temmuz gezisinden görünüyor.

O sırada, bir kaynak yalnızca E! Kim ve North’un kardeşleriyle birlikte…Aziz6, Chicago4 ve mezmur3— dahil olmak üzere arkadaşlar ve aile katıldı Justin ve Hailey Bieber, Kris Jenner, Kendall Jenner, Kylie jenner, Travis Scott, Khloe Kardashian ve 4 yaşındaki çocuklar Stormi Webster ve gerçek Thompson.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1331017/kim-kardashian-shares-sweet-snapshots-with-baby-girl-north-west?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın