Kim Kardashian, Babalar Günü’nde Kanye West’e ‘En İyi Baba’ Dedi – Hollywood Life


Kim Kardashian Kanye çocukları


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: SplashNews

kim Kardashian Babalar Günü’nü överek kutluyor Kanye Batıeski kocası ve dört çocuğunun babası, Kuzey9, Aziz6, Chicago4 ve mezmur, 3. “Bebeklerimize en iyi baba olduğun ve onları senin gibi sevdiğin için teşekkür ederiz! 41 yaşındaki SKIMS kurucusu, 45 yaşındaki rapçinin çocuklarıyla poz verdiği bir fotoğrafının üzerine Instagram Hikayesi’nde Babalar Günü Kutlu Olsun Ye” yazdı. İkinci bir enstantane Kanye’nin en büyük üç çocuğuyla kütük kulübe tarzı bir evin verandasında gülümsediğini gösterdi.

Babalar Günü dilekleri, Kim ve Kanye’nin birlikte Thousand Oaks spor salonunda North’un basketbol maçını izlerken fotoğraflanmasından sadece iki gün sonra geldi. Orijinal olarak paylaşılan resimler, TMZ, Kim ve Kanye’yi düşük bir profil tuttukları için tribünlerde ayrı ayrı oturduklarını gösterdi. Göre TMZ, eskiler tezahürat yapmadı veya kenardan “başka bir şey” yapmadı. Ancak yayın, ünlü ebeveynlerin yan yana oturmamalarına rağmen oyun boyunca birbirleriyle sohbet ettiklerini bildirdi.

Kanye West ve Kim Kardashian
Kanye West ve Kim Kardashian, 17 Haziran’da kızı North’un basketbol maçında görüntülendi (Fotoğraf: TMZ)

İlişkileri üzerinde çalışıyor gibi görünseler de bu kolay bir yolculuk olmadı – özellikle Kim’in onunla gelişen ilişkisinin ortasında. Pete Davidson, 28. Kanye, “Kete”yi desteklemediğini çok net bir şekilde ifade etti ve sosyal medyada birkaç kez ilişkiyi dile getirdi. Ayrıca, Kardashianlara yakın bir içeriden biri, HollywoodYaşam ÖZEL OLARAK Kanye, Pete’in çocuklarıyla vakit geçirmesini hiçbir şekilde onaylamıyor. “[It’s not something] Kanye, Kim’le ne zaman ayrıldığına hazırdı, hatta bunu düşünüyordu” diye açıkladılar. “Pete ve çocukların bu kadar hızlı yakınlaşması Kanye için çok rahatsız edici. Gittiği her yerde onların fotoğraflarını bir arada görmek gerçekten zor ve o sadece her şeyin farklı olmasını diliyor.”

Kim Kardashian Kanye çocukları
Kim Kardashian ve Kanye West, Kanye’nin Pete Davidson’ı onaylamamasına rağmen dostane bir şekilde birlikte ebeveynlik yapıyor gibi görünüyor (Fotoğraf: SplashNews)

Kim’in bu Babalar Günü’nü kutladığı tek baba Kanye değil. Kanye’nin görüntülerini çocuklarıyla paylaşmadan önce rahmetli babasını onurlandırdı, Robert Kardashian, onunla üç nostaljik fotoğraf göndererek. “Şimdiye kadarki en iyi babanın Babalar Günü kutlu olsun!” yazdı. “Çocuklar bana, eğer sen cennetteysen bugün seninle nasıl kutlayacağımı sordular ve onlar [gave] bana en tatlı öneriler… Seni özlüyorum ve tüm ruhumla seviyorum.” Robert özofagus kanseri teşhisi konulduktan sonra 2003 yılında 59 yaşında öldü. Kim sadece 22 yaşındaydı.

Kim, üvey babasının fotoğrafını da paylaştı. Caitlyn Jennerkiminle evli Kris Jenner 1991 ve 2014 arasında. Caitlyn’in Kim ile poz verdiği bir resmin altına “Bizi büyüttüğün ve en iyi üvey baba olduğun için teşekkürler” yazdı. Kourtney Kardashian, Khloe Kardashian, Kylie jennerve Kendall Jenner. Kim’in bu Babalar Günü için şükredecek çok insanı var!


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/19/kim-kardashian-kanye-west-best-dad-fathers-day/

Yorum yapın

SMM Panel