Kim Cattrall’ın Samantha Jones’u ‘And Just Like That’ 2. Sezonda Geri Dönüyor – Hollywood Life


Kim Cattrall Samantha Jones olarak


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Everett

Ve Aynen Böyle, Samantha Jones geri döndü. Kim Cattrallsevilen HBO dizisinde ikonik Samantha Jones karakterine hayat veren kişi. Seks ve Şehir ve yan filmleri, dizinin yeniden canlandırılması için bir sahne çekti, Ve Aynen Böylegöre New York Postası. Çıkış, 31 Mayıs Çarşamba günü Kim’in sahnesini “dizinin iç mekanlarının çekildiği Queens’teki Silvercup Stüdyoları yakınlarındaki bir otoparkta bir şehir arabasında” çektiğini bildirdi. Bu sizin için çok büyük bir haber Seks ve Şehir hayranlar, 66 yaşındaki Kim, eski rol arkadaşıyla paylaştığı sığır eti arasında geri dönme şansına yemin ederken, sarah jessica parker.

Kim şov için hızlı bir sahne yapmak için görünse de, katılımı ekrandaki eski kankasıyla uzlaşmak için çok az şey yaptı, çünkü bildirildiğine göre kamera hücresi sahnesini “Sarah Jessica da dahil olmak üzere dizinin yıldızlarını görmeden veya onlarla konuşmadan” gerçekleştirdi. Parker veya And Just Like That dizi sorumlusu ile michael patrick kral” başına Çeşitlilik. Samantha’nın Sarah’dan Carrie Bradshaw ile yapması beklenen bir telefon görüşmesinin kendi tarafını vurduğu bildirildi. Çift dizide yabancılaştı ve 1. Sezon, Samantha ve Carrie’nin arkadaşlıklarını düzeltmek için bir araya gelmeyi kabul etmesiyle sona erdi. İçinde Ve Aynen Böyle, Samantha, New York City’deki eski eğlenceli ve tasasız hayatından çok uzakta, Londra’da yaşıyor. Ancak Carrie, Paris’te sevgili Big’ini dinlendirmek için yatıyordu ve belki de bir buluşmayı mümkün kılıyordu.

Kim Cattrall Samantha Jones olarak
Kim Cattrall, 2010’da Samantha Jones rolünde (Fotoğraf: Everett)

için bir içeriden New York Postası sahnenin “insanların 3. Sezon için geri gelmesini sağlayacak bir uçurum” olduğu konusunda alay etti. üçüncü sezon Ve Aynen Böyle henüz onaylanmadı.

Kim’in dizideki görünüşü o kadar sıkı bir şekilde gizli tutuldu ki, ekip onun yaklaşan kamera hücresinden haberdar olmadı. New York Postası. “[The show’s staff was] Kesinlikle şok oldum, bunu nasıl yazacakları konusunda çok meraklandım ve çok heyecanlandım” diye ekledi kaynak. “Asla yapmayacağını söyledi! Asla geri dönmeyeceğini söyledi!”

Kim, Samantha Jones olarak geri dönmekle ilgilenmediği konusunda çok kararlıydı.

Bu gelişmekte olan bir hikaye…

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/05/31/kim-cattrall-samantha-jones-and-just-like-that-season-2/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir