Kim Cattrall Yeni Röportajda Yaşlanmayla Savaştığını Açıkladı – Hollywood Life


Kim Cattrall


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: OLEHENRIKSEN/MEGA

Kim Cattrall66, ile yeni bir röportajda yaşlanma süreci hakkında açıldı Pazar Zamanları. Sevgilisi olarak geri döndüğü bildirilen oyuncu Seks ve Şehir dizinin canlanmasında Samantha Jones karakteri Ve Aynen Böyle, 40’lı yaşlarında bir zamanlar söylediği gibi artık “yaşlanmayı kucaklamakla kalmayıp” şimdi onunla “savaştığını” itiraf etti. “Artık altmışlarımdayım ve yaşlanmayla elimden gelen her şekilde mücadele etmek üzereyim,” dedi ve aynı zamanda yaşlanan insanların sahip olduğu farklı tedavi seçeneklerinden de bahsetti.

“Dolgular var, botoks var, araştırabileceğiniz ve deneyebileceğiniz ve sizin için uygun olup olmadığını görebileceğiniz pek çok farklı şey var” dedi ve en iyi seçeneklerin anahtarının “paraya ve daha da önemlisi doğru cerraha sahip olmak” olduğunu eklemeden önce. ”

Kim Cattrall
Kim bir fotoğrafta güzelliğini gösteriyor. (OLEHENRİKSEN/MEGA)

Kim ayrıca, yaşlanmaya kendi yaklaşımının ve bunun için yapılan tedavilerin bir aktris olarak kariyeri ile ilgisi olduğunu söyledi. “Belirli bir şekilde görünen belirli bir kadını oynuyorum. Ve profesyonel olarak kendime bakıyorum” dedi.

2011’de. Kim, bir röportajda yaşlanmaktan korkmadığını söyledi. Günlük posta. “İnsanlara şöyle bakıyorum Judi Dench, kim 70’lerinde ve bence ‘Neden korkuyorum?’ O sırada dedi. “Hayatımda ve kariyerimde yaşlanmayı kucaklamak istiyorum çünkü bence ilginç olan bu.”

Kim Cattrall
Kim önceki bir etkinlikte. (Quoin Pics/Everett Koleksiyonu)

Kim’in yaşlanmayla ilgili yorumları, dünyaya dönüşüyle ​​ilgili büyük manşetlere çıktıktan sadece birkaç gün sonra geldi. Seks ve Şehir dizi, canlanmasının ikinci sezonu boyunca. bu New York Postası “dizinin iç mekanlarının çekildiği Queens’teki Silvercup Stüdyoları yakınlarındaki bir otoparkta bir şehir arabasında” bir kamera hücresi sahnesi çektiğini bildirdi. Görünüşüne rağmen, outlet ayrıca eski rol arkadaşıyla barışmadığını bildirdi. sarah jessica parkeryıllar boyunca kamuya açık bir kan davası yaşadığı.

Sarah’ın karakteri Carrie Bradshaw ile yaptığı bir telefon görüşmesi sırasında geçen sahneyi “Sarah Jessica Parker da dahil olmak üzere dizinin yıldızlarıyla veya onlarla görüşmeden veya onlarla konuşmadan” filme aldı. Ve Aynen Böyle showrunner michael patrick kral” Bir kaynak da söyledi Postalamak sahnenin “insanların 3. Sezon için geri gelmesini sağlayacak bir uçuruma” yol açtığını.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/06/04/kim-cattrall-battles-aging-interview/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir