Kim Cattrall & More Stars’ın Onur Ayı 2023 Haraçları – Hollywood Life


Kim Cattrall & More Stars'ın Onur Ayı 2023 Haraçları – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Chelsea Lauren/Outfest/Shutterstock

Onur Ayı geldi! LGBTQ+ topluluğunun üyeleri, Haziran ayı boyunca Pride’ı kutlayacak ve kutlama geldiğinde, tonlarca yıldız LGBTQ+ topluluğunu onurlandırmak için gönderilerle kutladı. LGBTQ+ topluluğunun üyeleri veya müttefikleri olsunlar, pek çok yıldız, Onur’un burada olduğunu kutlayan gönderilerle aya başladı!

Kutlamalar, birçok politikacının ve sağcı şahsiyetin LGBTQ+ topluluğuna saldırdığı ve drag gösterilerini yasaklayan ve trans çocukların ebeveynlerinin gerekli tıbbi bakımı almasını engellemeye çalışan yasaları çıkardığı bir yılda gerçekleşti. LGBTQ+ topluluğu ve müttefikleri karşı koyarken, özellikle Pride sırasında destek göstermeye devam etmek için önemli bir zaman olduğunu kanıtladı. Ünlülerin gururu kutlayan gönderilerinden bazılarına buradan göz atın!

Kim Cattrall

Kim Cattrall & More Stars'ın Onur Ayı 2023 Haraçları – Hollywood Life
Kim Cattrall’ın Gurur mesajı. (Instagram/Kim Cattrall)

Kim Cattrall Onur Ayı’nı çok kısa bir mesajla başlatan birçok aktristen biriydi. Mesaja, geri döneceği haberini duyuran bir ekran görüntüsü de ekledi. Seks ve Şehir yan üründe bir kamera hücresi için franchise Ve Aynen Böyle, başına Çeşitlilik. Alt yazıya bir gökkuşağı, gurur bayrağı ve trans bayrağı ekledi. Kim, “Mutlu Gurur” yazdı. instagram.

Ariana De Bose

Batı Yakası Hikayesi yıldız Ariana De Bose takım olmak Susam Sokağı Elmo’dan başkası ile gururu kutlamak için özel bir mesaj paylaşmak için! Oyuncu, ikonik Muppet ile birlikte bir videoda tatlı bir mesaj paylaştı. “Elmo ve ben herkesin Susam Sokağı’na her zaman açık olduğunu paylaşmak istedik. Bu ay ve her ay LGBTQIA+ ailemizi, arkadaşlarımızı ve topluluklarımızı yüceltmek ve kutlamak istiyoruz” dedi.

Ariana mesajını paylaştıktan sonra Elmo da tatlı bir destek mesajı verdi. “Susam Sokağı ailemizden sizinkine, Mutlu Gururlar! Elmo seni seviyor!” dedi.

Joe Biden

Joe biden
Biden’dan destek mesajı (Twitter/Joe Biden)

Başkan Joe Biden başkan olduğundan beri sürekli olarak LGBTQ+ topluluğuna destek göstermiştir. Eşcinsel evliliği koruyan Evliliğe Saygı Yasasını Aralık 2022’de imzaladı. LGBTQ+ topluluğu üyeleriyle tanıştığı birkaç fotoğrafını paylaştı ve cesaret verici bir mesaj yazdı. “Gurur, cesaret anlamına gelir. Adaleti temsil eder. Ve aşkı temsil ediyor” dedi. tweet attı. “Onur Ayı boyunca, ulusumuzun olanaklarını her Amerikalı için gerçeğe dönüştürmek için savaşan LGBTQ+ nesillerini kutluyoruz ve herkes için eşitlik sağlama taahhüdümüzü sürdürüyoruz.”

Keşa

Beşinci albümünün çıkışından yeni çıktı tıkaç siparişi, Keşa kısa bir tweet ile gururu kutladı. “YILIN EN GÜZEL AKIŞI,” diye yazdı. “Mutlu MFKING GURURLARI.”

Emma Bunton

Emma Buton, Spice Girls hayranları tarafından Baby Spice olarak bilinen oyuncu, üzerinde gurur bayrağının renklerinin yer aldığı kulak tıkaçlı veya kulak içi monitörlü bir fotoğrafını da paylaştı. Trans gururu ve LGBTQ+ gurur bayrakları için emojilerle birlikte “Mutlu Gurur Ayı” yazdı. Ayrıca “#BeYou”, “#LoveisLove” ve “#StayProud” hashtag’lerini de ekledi.

George Takei

Yıldız Savaşları yıldız George Takei Twitter’da Pride’ı başlatan basit bir mesaj paylaştı. “Aşkı Kutlayın” diye yazdı. Biden’ın Onur Ayı’nın başındaki paylaşımına da destek göstererek yanıt verdi. “Desteğiniz ve müttefikliğiniz için teşekkür ederim, Sayın Başkan. Bugünlerde çok önemli” diye tweet attı.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/celebrity-pride-month-2023-tributes-5110685/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir