Killing Eve Stars Dizinin Şok Sonunu Açıklıyor


Laura, Villanelle’in ölümünün Eve’e barış getirmesini umduğunu söyledi: “Kaçtı. Carolyn onun öldüğünü düşünüyor. Artık yaşamayı seçtiği hayata sahip olabilir. Kafamda, Villanelle’in ona verdiği her şeyi bu yeni versiyona alacak. Ve Villanelle Havva’da yaşayacak.”

Nispeten zarar görmemiş olan diğer tek kişi The Twelve’in kurucu üyelerinden biri olan Carolyn’dir. Söylentiye göre başlangıç ​​hikayesi bir spin-off dizisinde keşfedilebilir, ancak baş yapımcı Sally Woodward Nazik geçenlerde söylendi Son tarih, “Bir sürü düşüncemiz var ama hiçbir şey tam olarak oturmadı ve çok uzun bir yol var. Yani, henüz söylenecek başka bir şey yok.”

Hiçbir şey teyit edilmemiş olsa da, Shaw kendi başına bir şov için oyun oynuyor. E’ye “İnsanlar bunun potansiyeliyle ilgileniyor” dedi. Şubat ayında haberler. “Orada ne olacağını bilmiyorum ama sadece işi sevdiğimi söyleyebilirim.”

Dört mevsimin tamamı Havva’yı Öldürmek şimdi AMC+’da yayınlanıyor.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1326804/killing-eve-s-sandra-oh-and-jodie-comer-explain-why-that-shocking-end-was-inevitable?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın