Kieran Culkin Ardışık Finalde Gerçekten 7 Dolarlık Bir Çocuk Gömleği Giydi


Bunda gülünç bir şey yok Halefiyet moda anı.

28 Mayıs’taki HBO dizisi finalinde, Kieran CulkinRoman Roy, Walmart’taki çocuk bölümünden 7 dolarlık bir tişört de dahil olmak üzere, bütçeye uygun bir görünüm giydiğini keşfettiklerinde hayranlarını şok etti.

Ve hayır, gözleriniz size oyun oynamıyor – Roman’ın üstü gerçekten ortalama margaritanızdan daha ucuz.

Kardeşleri Kendall Roy ile bir sahne sırasında (Jeremy Güçlü) ve Shiv Roy (Sarah Snook), Roman, kollarında çok renkli üç çizgi bulunan mavi bir gömlek giyiyor.

Görünüşün sadeliği başlangıçta kaşları kaldırmasa da -sonuçta, seri sessiz lüks trendini hızlı bir şekilde başlatmasıyla biliniyor- şovun kostüm departmanı Roman’ın kıyafetinin geldiği bombayı attı. bir çocuk gömleği sayesinde mega perakendeciden.

Bir hayran, “Sonunda bir Roy gibi giyinebilirim” yorumunda bulundu. Halefiyet moda instagram hesabı 29 Mayıs’ta başka bir kişi, “O gömleği görme şeklim ve ona yalnızca Walmart’tan olduğunu anlamak için sahip olmam gerektiği gibi” yanıtını verdi.

Bir başkası, “Bunun olacağını GÖRMEMİŞTİM, ama bunun için buradayım” diye ekledi.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1375845/yes-kieran-culkin-really-wore-a-dollar7-kids-shirt-in-the-lessigreatersuccessionlessigreater-finale?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir