Kiehl’s 1 Satın Al, 1 Ücretsiz Fırsat Kazan: 25 Dolardan Başlayan En Çok Satan Cilt Bakımı


Bu ürünleri ve indirimleri bağımsız olarak seçtik çünkü onları seviyoruz ve bu fiyatlarla sizin de beğenebileceğinizi düşünüyoruz. E! bağlı ilişkilere sahiptir, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Öğeler perakendeci tarafından satılır, E değil!. Fiyatlar, yayınlanma zamanı itibarıyla doğrudur.

Cilt bakımı rutininizin ortasında bir ürünün bitmesi çok üzücü. Bu nedenle, bu sorunla asla karşılaşmamak için temel güzellik ürünlerinizin yedeklerini el altında bulundurmak her zaman iyi bir fikirdir. Şu anda bir alana bir bedava fırsatı var Kiehl’s. Bir ürünü şimdi kullanabilir ve bir ürünü sonraya saklayabilirsiniz. Ya da birini hediye edip diğerini kendinize saklayabilirsiniz.

Tabii ki, bu gerçek olamayacak kadar iyi geliyor. İşte kepçe: bu anlaşma geçerli değil Her Kiehl’s ürünü, ama çok fazla harika var en çok satanlar satışta. İkili paketler halinde mevcutturlar, dolayısıyla hatırlanacak hiçbir şey yoktur, kopyalayıp yapıştırılacak promosyon kodu yoktur. Kiehl’s’ten süper basit, kaçırılmaması gereken bir cilt bakımı fırsatı.

İşte en iyi fırsatlardan bazıları satış.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1362242/kiehl-s-buy-1-get-1-free-deals:-get-top-selling-skincare-products-starting-at-dollar25?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir