Kiefer Sutherland, Başka Bir 24 Yeniden Başlatmada Nerede Olduğunu Açıkladı


Kiefer Sutherland saatin tükendiğini düşünmüyor 24.

Sekiz sezon boyunca hit Fox dramasında Jack Bauer’ı oynayan aktör, artı bir film ve yeniden başlatma, hala anlatılacak çok hikaye olduğuna inanıyor.

Kiefer, “Hikayenin çözülmediğine inanıyorum” söylenmiş GQ. “Bana anlamlı gelen ve franchise’a katkıda bulunacağını düşündüğüm bir şey yazılacak olsaydı, buna katılımım sınırlı olsa bile arkasında olurdum.”

Kiefer, kim oynuyor Başkan Franklin D. Roosevelt Showtime’da Cumhurbaşkanı ya da başkanın eşidönmeyeceğini vurguladı. 24 tüm parçalar yerine oturmadığı sürece.

“Katılımım her zaman yazının kalitesi olarak algıladığım şeye bağlı olacak” dedi. GQ. “Eğer [original showrunner] Howard Gordon Bunu yapmak için motive oldu, ne olacağını göreceğiz.”

İlk çalıştırmadan sonra 24 2010’da sona erdi, gösteri 12 bölümlük yeniden başlatma ile geri döndü 24: Başka Bir Gün Yaşa 2014 yılında hem Kiefer hem de Howard projeye dahil oldu.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1327485/kiefer-sutherland-reveals-where-he-stands-on-another-24-reboot?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın