Kiefer Dahil 5 Çocuğuyla Tanışın – Hollywood Life


Donald Sutherland


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: FayesVision/WENN/Newscom/The Mega Agency

Donald Sutherland 50 yılı aşkın süredir en sevilen aktörlerden biri olmuştur. gibi klasiklerdeki erken çalışmalarından PÜRE ve Hayvan Evi gibi son hitlere Açlık Oyunları Donald, nesiller boyunca izleyiciler tarafından sevildi.

Hayatı boyunca Donald üç kez evlendi ve ikinci iki evliliğinde beş çocuğu oldu. Onun ilk evliliği Lois May Hardwick 1959’dan 1966’ya kadar ve sonra geç evlendi Shirley Douglas, 1966’dan 1970’e kadar ilk iki çocuğu oldu. Francine Racette 1972’de ve çiftin üç çocuğu var. Donald’ın tüm çocukları hakkında daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz!

Kiefer Sutherland

Kiefer Dahil 5 Çocuğuyla Tanışın – Hollywood Life
Donald’ın en büyük oğlu Kiefer tek başına büyük bir başarı elde etti. (Matt Sayles/Invision/AP/Shutterstock)

Belki de Donald’ın çocuklarının en ünlüsü, kiefer 1966’da Donald ve Lois’in ikiz kardeşiyle doğdu. Rachel. Dikkat çekici bir şekilde, Donald’ın dört oğlu da birlikte çalıştığı yönetmenlerin adını taşıyan bir kapasitede. En büyüğünün adı verildi Warren Kiefer, aktörün ilk filmlerinden birini kim yönetti Yaşayan Ölülerin Kalesi. 55 yaşındaki Kiefer, Hollywood’da neredeyse babası kadar uzun bir süredir bir elyaftı! İlk filmini 1983’te yaptı. maksimum Dugan İade, Kiefer, 80’lerde babasının oynadığı bir dizi klasik filmde rol aldı. Benimle kal ve Kayıp Çocuklar. 90’lar boyunca, sevilen filmler de dahil olmak üzere film rollerini üstlenmeye devam etti. düz gömlekler, ama en büyük rolü 2001 yılında uzun soluklu dizide Jack Bauer rolünü üstlendiğinde geldi. 24. O zamandan beri hem televizyonda hem de filmlerde başka roller üstlendi, ancak en çok 24.

Kiefer’in babası bir film efsanesi olsa da, ikisi ekranda nadiren birlikte rol aldı, ancak baba ve oğul film için bir araya geldi. terkedilmiş 2016 yılında. “Onu tüm hayatım boyunca izledim ve onunla çalışma fırsatına sahip olmak, tüm kariyerim boyunca istediğim bir şeydi” dedi. Günaydın Amerika o zaman.

Kiefer hayatı boyunca iki kez evlendi ve bir kızı paylaştı. Sarah, 34, eski karısıyla Camelia Kat. Sarah, Sutherland oyunculuk aile geleneğini devam ettiriyor, çünkü özellikle politik komedide iş hayatına da atılıyor. cıvıl cıvıl.

Rachel Sutherland

Kiefer Dahil 5 Çocuğuyla Tanışın – Hollywood Life
Rachel, bir kırmızı halı etkinliğinde babası ve kardeşleriyle birlikte poz veriyor. (FayesVision/WENN/Newscom/The Mega Agency)

İkiz kardeşi gibi, Rachel da ünlü aile üyeleriyle birlikte eğlence işine girdi. Babası, erkek kardeşi ve üvey erkek kardeşleri oyuncuyken, Rachel çoğunlukla sahne arkasında çalıştı! Oyuncu seçimi, yapımcılık, sanat, kamera ve gardıropla uğraşırken, Rachel en çok bir dizi farklı TV şovunda prodüksiyon yöneticisi olmuştur. gibi dizilerde çalıştı Gerçeğin Yükü, Hemşireler, ve daha birçok, ona göre IMDb sayfa.

Roeg Sutherland

Kiefer Dahil 5 Çocuğuyla Tanışın – Hollywood Life
Donald, Walk of Fame’de bir yıldızı kabul ederken Roeg, babası ve kardeşleriyle birlikte poz veriyor. (Nikki Nelson / WENN/Newscom/The Mega Agency)

Donald ve Shirley 1970’de ayrıldıktan sonra, 1972’de üçüncü karısı Francine ile yeniden evlendi. Çiftin en büyük oğulları oldu. köpekbalığı, 48, 1974’te. Yönetmen olarak seçildi Nicholas Roeg, Donald 1973 fotoğrafında kiminle çalıştı? Şimdi Bakma. Üvey kız kardeşi Rachel gibi, Roeg de eğlence sektöründedir, ancak perde arkasında kalma eğilimindedir. Uluslararası Film Grubu’nun eş başkanı ve CAA için medya finansmanının eş başkanıdır. Çeşitlilik.

Rossif Sutherland

Kiefer Dahil 5 Çocuğuyla Tanışın – Hollywood Life
Rossif aynı zamanda ‘ER’ gibi dizilerde rol almış bir aktör. ( Jss Görselleri/BEI/Shutterstock)

Donald ve Francine karşıladı Rossif, 43, Eylül 1978’de. Adını Fransız yönetmenden alıyor. Frederic Rossif, ama erkek kardeşlerinin aksine, o aslında annesinin 1971 filminde birlikte çalıştığı bir yönetmen. Aussi loin que l’amour. Ailesi ve üvey ağabeyi gibi Rossif de bir aktördür ve kariyerine 2003 filminde başlamıştır. Zaman çizelgesi. Rossif gibi popüler TV şovlarında yer aldı. keşiş ve acilve en büyük filmlerinden bazıları gerilim filmleri olmuştur. Nehir (2015) ve sahip (2020). 2016 yılında evlendi Celina Sinden, ve bir oğulları var.

Angus Sutherland

Kiefer Dahil 5 Çocuğuyla Tanışın – Hollywood Life
Angus bir yazar ve yapımcıdır. (Sıçrama Haberleri)

Donald ve Francine’in en küçük oğlu Angus Redford, 39, Eylül 1982’de geldi. Göbek adı Donald’ın adını aldı. Sıradan insanlar müdür Robert Redford. Angus aktör olarak kariyerine 2005 yılında bir dizide rol alarak başladı. Başkomutanı. En dikkate değer oyunculuk rolü, muhtemelen 2008’de Anton’u oynadığı zaman geldi. Harold ve Kumar Guantanamo Körfezi’nden Kaçış. Bir aktör olmasına rağmen, Angus birkaç kez kamera arkasına da geçti, en önemlisi hit için bir yapımcıydı. 1917, başına IMDb.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/donald-sutherland-children-4810927/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir