Kıdemli Yılda Bu Müzik Hatasını Kaçırmış Olabilirsiniz


Senin yüzünden Netflix’teki arsa deliğini fark ettik. Kıdemli Yıl.

Başrolde oynadığı komedi filminin 13 Mayıs’taki galasının ardından asi Wilson, hayranlar, filmin dans numaralarından birinde göze çarpan bir hataya dikkat çekmek için sosyal medyayı kullandılar. Rağmen Kelly ClarksonMayıs 2002’de gerçekleşen açılış tezahürat numarası sırasında “A Moment Like This” çalıyor, şarkı aslında henüz düşmemişti.

Bir kişi, “‘A Moment Like This’ şarkısı Eylül 2002’ye kadar çıkmadı” yazdı Twitter’dan. Bir başkası da benzer bir gözlemi ifade etti ve bunu “bariz bir hata” olarak nitelendirdi. Buna rağmen farklı bir hayran “filmdeki açık anakronizm” olarak adlandırdılar Kıdemli Yıl “güzel bir suçluluk zevki.”

Ancak diğerleri hatadan daha az rahatsız oldu. Örneğin, bir hayran diye sordu “Bunun Gibi Bir An”ın yer aldığı remix için “ŞİMDİ İHTİYACIM VAR. Biri yardım etsin!”

Seni öldürmeyen şey güçlendirir, değil mi?

Henüz giriş yapmamış olanlar için, Kıdemli Yıl Eski popüler kız Stephanie “Steph” Conway’i (Wilson), başarısız bir amigoluk gösterisinden sonra 20 yıllık bir komadan uyanırken izliyor. Bu yüzden, pembe eşofmanlar, kalın takılar ve alçak kot pantolonlar da dahil olmak üzere, 2000’lerin başlarından zevk alacağınız çok sayıda referans vardı.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1332208/you-might-ve-missed-this-musical-mistake-in-netflix-s-senior-year?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir