Kıdem Tazminatı Yazarı Dan Erickson, Serinin Zamanlılığı Üzerine


Dan Erickson dünyayı yarattığı için kredi vermektir. kıdem tazminatı var, ancak Apple TV+ dizisinin koronavirüs pandemisi ve Büyük İstifa sırasında prömiyer yapacağını o bile tahmin edemezdi.

Emmy adayı E’ye “Bunun orijinal pilotunu 10 yıl önce yazdım, şimdi tamamen farklı bir evren gibi geliyor” dedi. Haberler. “İnsanlar, birkaç yıl önce olduğumuzu düşündüğümüz gibi, iş ve her şeyle ilgili statükoyu sürdürmekten pek memnun değiller, bu yüzden gösteri için çok ilginç bir zaman.”

Ve şovu tam zamanlı bir iş olarak yazmak daha da ilginç. Erickson ironiyi fark ediyor ve şöyle diyor: “Bunun gibi bir işte bile, uğraştığınız bürokrasi var, bununla diğer işler için ortaktır, bu yüzden komik. Küçük, tuhaf bir alıştırma haline geldi.”

İkinci sezonu planlarken, son görevi izleyicileri heyecanlandıracak ve aynı zamanda 10 yıl önce hayal ettiği diziye sadık kalacak bir hikaye hazırlamak oldu.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1337716/severance-creator-dan-erickson-discusses-the-timeliness-of-the-series?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir