Kid Rock, Oprah ve Joy Behar’a Karşı Rüşvetinin Arkasında Kaldı – Hollywood Life


Kid Rock ve Joy Behar


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Amy Harris/Invision/AP/Broadimage/Shutterstock

çocuk rock hakkında söylediklerini geri almıyor Görünüm şap sevinç behar ve talk show efsanesi Oprah Winfrey! Kasım 2019’da, 51 yaşındaki tartışmalı rapçi, sahnede sarhoşken Joy, Oprah ve Bugün ev sahibi Kathy Lee Gifford. Yakın zamanda yayınlanan bir bölümle ilgili bir röportaj sırasında Tucker Carlson OrijinalleriKid, kışkırtıcı sözler için özür dilemediğini söyledi. “Sarhoş bir adamın sözleri ayık bir adamın düşünceleridir” dedi. Tucker Carlson nın-nin Fox Haber. “Söylediklerime sahibim.”

Teksas'ta Kid Rock
Kid Rock, 11 Mayıs 2019’da Teksas, Arlington’da sahnede. (Amy Harris/Invision/AP/Shutterstock)

Kid, topuklarını daha da sıkarak “Kimseden özür dilemem. Oprah Winfrey hayranı değilim. Sarhoş oldum ve sonra s*keceğim, sahnede ‘f*** Oprah’ diyorum.” Kid’in en son yorumları, sahnede ünlü kadın sunuculara karşı bir tirad başlattığı 2019 videosuna atıfta bulunuyor. Nashville’deki Big Ass Honky Tonk & Rock ‘n’ Roll Steakhouse’da, TMZ.

Kid ayrıca Tucker’a aslında komedyenin peşinden gitmek istediğini açıkladı. Kathy GriffinKathy Lee Gifford’dan ziyade, o zamanki başkana benzeyen bir pervane kafasının kötü şöhretli kullanımı üzerine Donald Trump 2017’de. “Trump’ın kafasını kaldırdığım için Kathy Griffin’in peşine düşmeye çalışıyordum, ama o kadar sıkıldım ki ‘f*** Kathie Lee Gifford gibiyim.”

Videoda Kid’in küfürlü ve şok edici derecede nefret dolu bir tirad yaptığı, “Ben sadece ‘Hey, Oprah Winfrey veya Joy Behar’dan hoşlanmıyorum’ diyen dürüst bir adamım” diyerek sırıtıp geveleyerek ve ardından alay ederek yaptığı görülüyordu. kaba cinsel referansları olan her iki kadın. Daha sonra, insanların ona “lanet ırkçı” dediğini söylemeye devam etti, “F*** Oprah Winfrey. *** Kathy [Lee] Gifford ben kötü adam değilim.” Sesi kötü şöhretli Trump destekçisi yardım alarak sahneden indi, ancak seyirciler ona “ırkçı” demeden önce değil.

New York'ta Joy Behar
Joy Behar, 4 Eylül 2018’de New York’ta görünüyor. (Broadimage/Shutterstock)

Kasım olayı, ırkçı, homofobik ve cinsiyetçi yorumlar üzerinden yıldız eleştirilerini toplayan bir dizi kamusal maskaralığın sadece sonuncusuydu. Kid daha önce 2020’deki koronavirüs pandemisi sırasında barının kapılarını halka kapatmayı reddetmişti, ancak nihayetinde o sırada COVID-19’un yayılmasını durdurmaya yardımcı olmak için yerel bir emre uygun olarak gönüllü olarak geçici olarak kapattılar.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/07/kid-rock-stands-by-rant-oprah-joy-behar/

Yorum yapın

SMM Panel