Kid Cudi, Kanye Yüksek Sesle Gösterirken Sahneden Ayrıldı: Video – Hollywood Life


Kid Cudi, Kanye Yüksek Sesle Gösterirken Sahneden Ayrıldı: Video – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Nina Westervelt/Shutterstock

çocuk Cudi 22 Temmuz Cuma gecesi Miami’deki Rolling Loud Festival’de yoktu. Cleveland rapçisi/aktörü, su şişeleri ve diğer enkaz yağmuruna tutulduktan sonra tavan kaplama performansının yarısında sahneden dramatik bir şekilde ayrıldı. Kısa bir süre sonra, bir haftadan kısa bir süre önce etkinlikten ayrılan Kanye West, hip hop yıldızı sırasında sürpriz bir görünüm elde etti. Lil Durk’un Ayarlamak.

Hayranlar tarafından çevrimiçi olarak yayınlanan video görüntüleri (yukarıda), Kid Cudi’nin mikrofonunun başında durduğunu ve seyircilerden bir su şişesi fırlatılırken şarkı söylerken, X yüzünde şap. Hemen gösteriyi durdurur ve kalabalığa ateşli bir mesajla hitap eder. “Gidip gideceğim. Eğer bir lanet şey daha alırsam – bu kahrolası sahnede bir lanet şey daha görürsem, ayrılıyorum” diyor Kid Cudi, kabadayı hayranlarla alay ediyor. “Benimle dalga geçme.” Sahneye daha fazla çöp atıldıktan sonra, şovmen sakin bir şekilde arkasını döner ve Hard Rock Stadyumu’ndaki sahneden çıkar.

Festival sahnesine daha fazla çöp atılırken, kalabalığın Kanye’nin ortaya çıkması için tezahüratları mekanı doldurmaya başladı. Yuvarlanan kaya. “Ünlü” rapçi sonunda Lil Durk’un performansı sırasında özel bir konuk olarak ilan etmesinden sonra ortaya çıktı. Kanye, “Peder Stretch My Hands Pt. 1”, Kid Cudi’den vokaller içeriyor.

Kanye’nin bu hamlesi, Kid Cudi ile son zamanlarda kamuoyunda anlaşmazlık olduğu için dikkat çekiciydi. Kanye, Kid Cudi’yi komedyenle samimi olduğu için sosyal medyadan aradıktan sonra Pete Davidsonkim Kanye’nin eski sevgilisiyle çıkıyor kim KardashianKid Cudi, bir daha asla Kanye ile çalışmayacağını söyleyerek alkışladı. Kid Cudi, “Senaryoyu ters çevirdiğin ve bu yalanı sadece internette bir göz atmak için yayınladığın için harikasın” dedi. gönderildi Şubat ayında Twitter’da. “Arkadaş değilsin. HOŞÇAKAL.” Ayrıca Kanye’ye “Dinozor

Bu arada, Kid Cudi, Grammy kazananının beklenmedik bir şekilde beklenmedik bir şekilde çekilmesinden sonra Rolling Loud’da Kanye’nin assolist olarak yerini almıştı. Rolling Loud kurucuları Tarık Şerif ve Matt Zingler Kanye ile festival görünümünde aylarca çalıştıklarını söyleyen bir bildiri yayınladı. Açıklamada, “Maalesef Ye artık performans sergilemeyeceğine karar verdi” diye eklediler. “Bu, ilk kez bir assolist şovumuzu çekti ve hafife almasak da ona en iyisini diliyoruz.”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/07/23/kid-cudi-leaves-stage-kanye-rolling-loud-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir