Khloe ve Kim Kardashian Rock Aynı Bodysuit Yeni Fotoğraflarda – Hollywood Life


Khloe Kardashian, Kim Kardashian


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: AFF-ABD/Shutterstock

Khloe Kardashian38, şakacı bir şekilde ablasını seslendi kim Kardashian41 yaşında, önce kız kardeşinin giydiği bir SKIMS body giydiği fotoğraflarını paylaştıktan sonra. Realite yıldızı bir yorum yaptı Instagram Kim’in koyu gri Jelly Sheer Full Bodysuit’i salladığı ve ona iltifat ettikten sonra şaka yollu bir “sürtük” olarak adlandırdığı gönderi. “Ah tamam, benimkinde böyle görünmüyordum. Ha”, görülebilen bir yorumda yazdı buradadaha sonra eklemeden önce, “Sen ab*tchsin.”

Figürü gururlandıran kıyafet, Kim’in fotoğraflarında eşleşen topuklu botlarla eşleştirildi. Onu paylaşan Khloe Instagram 18 Ekim’deki post, beyaz topuklu botlarla eşleştirdi. Fotoğraflarda her iki güzel de uzun sarı saçlarını indirdi ve kameraya kendinden emin ve seksi yüz ifadeleri verdi.

Kim’in gönderisi gibi, Khloe’nin gönderisi de çok sayıda iltifat aldı. “Çok iyi görünüyorsun Khloe!” diye bağırdı bir takipçi. Bir ikincisi “İnanılmaz güzellik” paylaştı, üçüncüsü “Bunu seviyorum!” yazdı. Fotoğraflara olan sevgilerini belirtmek için daha birçok paylaşılan kalp emojisi.

Khloe, catsuit fotoğraflarını paylaşmadan ve Kim’le alay etmeden önce, cilt kanseri korkusundan geçtikten sonra yüzünden bir tümör çıkardığını ortaya çıkarmak için manşetlere girdi. Yüzünün bandajlı yakın çekim fotoğraflarını yayınladı ve 11 Ekim’deki bir gönderide durumu açıklayan bir başlık ekledi. Son birkaç haftadır neden bir tane giydiğimi merak edenleriniz var” diye yazdı. “Yüzümde küçük bir şişlik fark ettikten ve sivilce kadar küçük bir şey olduğunu varsaydıktan sonra, değişmediğini anladıktan 7 ay sonra biyopsi yaptırmaya karar verdim.”

İkinci bir biyopsisi olduğunu açıklamaya devam etti ve yaşı için “inanılmaz derecede nadir” bir büyüme olduğu ve derhal çıkarılması gerektiği söylendi. Beverly Hills cerrahı Dr. Garth Fischer işi yapan oydu ve Khloe minnettarlığını ifade ederken onu övdü ve “her şeyi” elde edebildiğini söyledi. Ayrıca artık iyileşme sürecinde olduğunu ve başkalarına dikkatli olmalarını tavsiye etmek istediğini açıkladı. “Bu hikayeyi SADECE sizinle paylaşıyorum, böylece herkese ve sık sık kontrol edilmesini hatırlatabilirim” diye ekledi.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/10/19/khloe-kim-kardashian-same-bodysuit-comment-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir