Khloe Kardashian’ın Tristan Thompson’ın Bebeğin Doğumunda Olduğuna İlişkin Duyguları – Hollywood Life


Khloe Kardashian Tristan Thompson


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: BACKGRID

Khloe Kardashian her gün vekil aracılığıyla ikinci bebeğinin doğumunu sabırsızlıkla beklediği için eve yakın kalıyor! 38 yaşındaki Khloe, bebeğin babası sevinç paketine hazırlanmak için gereken her şeyi yapmaya odaklanırken, Tristan Thompson31, oldu koşu oyunu Son zamanlarda Yunanistan da dahil olmak üzere dünyanın dört bir yanında, gizemli bir esmer güzelle el ele tutuştuğu görüldü. Şimdi, eski çiftin bebeğinin doğumu yaklaşırken, HollywoodYaşam ÖZEL OLARAK, Khloe’nin çocuğun doğumu için Tristan’ın orada olmasını isteyip istemediğini öğrendi.

Good American kot pantolon kurucusuna yakın bir kaynak bize “Khloe doğum için orada olmak istiyor ve Tristan’ın orada olup olmaması umrunda değil” dedi. Hayranların bildiği gibi, Khloe’nin vekili, çocuklarına Kasım 2021’de hamile kaldı. Bir ay sonra, Aralık ayında, Maralee Nichols31, Tristan’ın Khloe’yi bundan sadece dokuz ay önce aldattığı – oğullarını doğurdu, teo. Khloe’nin bariz öfkesi The Kardashians’ın son birkaç bölümünde oynanmış olsa da, HollywoodYaşam geçenlerde Tristan’la bir “bağışlama yerine” geldiğini, ancak onunla bir daha asla bir araya gelemeyeceğini bildirdi.

Kaynak, “Ailedeki herkes, tüm Tristan durumunu ele alma şeklinden gurur duyuyor” dedi ve Khloe’nin 4 yaşındaki çocuğunun gelişine hazırlanarak tüm fiyaskoyu aklından çıkardığını da sözlerine ekledi. kız evlat Gerçek Thompsonyeni kardeşi. “Khloe, bebek için her şeyin mükemmel olmasını sağlamak için çılgına döndü ve aşırıya kaçtı. Sadece kreşi aylarca yaptırmakla kalmadı, yerini herhangi bir bebeğin ihtiyaç duyabileceği her şeyle ve daha fazlasıyla doldurdu” dedi.

Tristan son birkaç haftadır yanında olmamasına rağmen, çok yakın aile üyelerinden, özellikle de kız kardeşinden yardım alıyor. kim Kardashian, 41. “Kardeşlerinden ve özellikle Kim’den çok yardım alıyor. Kim, Khloe’yi vekili doğum yaptığında ne bekleyeceğine ve kendi çocuklarının son birkaç doğumunda bir vekil kullandığı varlıklardan sonraki zamana hazırlamaya gerçekten yardımcı oldu. kaynak bize söyledi. “Khloe bu çocuğu True gibi sevecek ve aile onun gelmiş geçmiş en iyi ‘Mom.2’ olacağını biliyor.”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/08/04/khloe-kardashian-tristan-thompson-at-baby-birth/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir