Khloe Kardashian’ın İkinci Bebeği Vekil Yoluyla Doğdu – Hollywood Life


Khloe Kardashian'ın İkinci Bebeği Vekil Yoluyla Doğdu – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Broadimage/Shutterstock

Khloe Kardashian, 38, şimdi anne çarpı iki! Reality TV ikonu ve eski erkek arkadaşı Tristan Thompson31, Khloe’ye yakın bir kaynak, vekil aracılığıyla doğan bir oğul olan ikinci çocuklarını memnuniyetle karşıladılar. HollywoodLife. Yeni aile ilavesi, çiftin ayrılmasından yedi ay sonra gelir. Khloe, erkek bebeğine henüz bir isim seçmedi.

Khloe Kardashian
Khloe Kardashian (Broadimage/Shutterstock)

Bebek ablaya katıldı Gerçek Thompson2018 yılının Nisan ayında doğdu. Doğum haberi, bir temsilci tarafından onaylandıktan birkaç gün sonra geldi. HollywoodYaşam 13 Temmuz Çarşamba günü, Khloe ve Tristan, çocuğu vekil aracılığıyla yakın zamanda bekliyorlardı. Khloe’nin temsilcisi bize yaptığı açıklamada, “True’un Kasım ayında dünyaya gelen bir kardeşi olacağını doğrulayabiliriz” dedi. “Khloe, böylesine güzel bir nimet için olağanüstü vekile inanılmaz derecede minnettar. Khloe’nin ailesine odaklanabilmesi için nezaket ve mahremiyet istiyoruz.”

Eski çiftin ikinci çocuğu, geçen yılki türbülansın ortasında geldi. Aralık ayında, tekrar-tekrar-tekrar-kapalı çift, sonunda kesin olarak ayrıldığını söyledi. Maralee Nichols Tristan’ın 3 Aralık doğumlu erkek bebek Theo’nun babası olduğunu iddia etti. NBA yıldızı, Instagram aracılığıyla Khloe’den özür diledi ve kısmen şöyle yazdı: “Sana büyük saygım ve sevgim var. Ne düşündüğünüzden bağımsız olarak. Tekrar, inanılmaz derecede üzgünüm.”

True için bir kardeş, birkaç yıl önce planlardaydı – bir kaynak söyledi HollywoodYaşam 2020’de Khloe’nin “bir süredir bunun hakkında konuştuğunu” söyledi. Kaynak, eski çiftin çoklu mutabakatlarından birinin ardından Ekim 2020’de bize ÖZEL OLARAK, Khloe “büyük bir aile istemekten hiç çekinmedi” dedi. Tristan’la işler iyi gitmediğinde bunu yapmayacaktı. Onunla da bir tane olmasını çok isterdi, ama tekrar kaya gibi sağlam oldukları bir yere ulaşmak istediler. ”

Artık birlikte olmasalar da, Khloe ve Tristan açıkça True’ya zaten bağlı ortak ebeveynlerdir. Bu özveri şüphesiz yeni küçük kardeşine ve sevimli Kardashian bebeklerinin en küçüğüne taşınacak.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/08/05/khloe-kardashian-baby-born/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir