Khloe Kardashian’ın Bebeği Her Şeyi Anlat, Kardashianları Nasıl Etkiledi?


Bölüm boyunca, Khloe, bir “medya çılgınlığından” korunmak için yaklaşmakta olan erkek bebeğinin haberlerini gizli tutma mücadelesini detaylandırdı.

Good American’ın kurucusu, “Açıkçası, bu gerçekten özel ve bunun şu anda ortaya çıkmasını istemiyorum, çünkü zihinsel sağlığımın yanı sıra vekilinki ve diğer her şeyi korumak istiyorum” dedi. günah çıkarma. “Aynı anda hepsinden geçmek için çok şey oldu.”

Dramaya rağmen, sıkı sıkıya bağlı aile, Khloe’nin kilometre taşını kutladığından emin olmak istedi. anaerkil Kris Jenner yakın aile ve arkadaşlar için aslan temalı bir bebek duşuna ev sahipliği yaptı, çünkü anneye göre “bu bir Aslan bebeği”.

Bebek duşu sırasında, kız kardeşi Kim, Khloe’ye onu (ve hayranlarını) gözyaşları içinde bırakan bir kadeh kaldırdı.

Kim, “Bu bebeğin sana ne kadar sevgi getireceğini bilemezsin,” dedi. “Sonunda hayatında bunu kabul ettiğin yere geldiğin için mutluyum, çünkü her şeyin senin için çok zor olduğunu ve bu beni senin için gerçekten üzdüğünü biliyorum – ve sadece hiçbir şey yok. senin gibi mutluluğu hak eden biri.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1347583/how-khloe-kardashian-s-baby-tell-all-impacted-the-planned-kardashians-episodes?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir