Khloe Kardashian’ın Ailesinin Yeniden Çıkmasına Tepkisi – Hollywood Life


khloe kardashian


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: RB/Bauergriffin.com / MEGA

Khloe Kardashian Piyasaya geri döndü ve tüm Kardashian ailesi onun oraya geri döndüğünü görmekten mutlu! Bir kaynak ortaya çıktı HollywoodYaşam ÖZEL OLARAK 38 yaşındaki realite yıldızının annesi Kris Jenner, 66 ve kız kardeşler Kim, 41 ve Kourtney, 43 yaşında, Haziran ayında tekrar çıkmaya başladığına dair haberlerin ardından ayak parmaklarını flört dünyasına soktuğu ve sadece kendisi için en iyisini istediği için mutluydu.

İçeriden biri, ailenin Khloe için, özellikle de onun mükemmel insanı bulduğunu gerçekten görmek isteyen kız kardeşleri için “çok mutlu” hissettiğini ortaya koydu. “Kim ve Kourtney her zaman Khloe’nin en büyük destekçileri oldular ve içinde bulunduğu neredeyse her ilişkide ne kadar drama yaşadığını gördüler. Ona kötü davranıldığını görmekten bıkmışlar ve tüm sevgiyi hak eden birini bulmasını istiyorlar. veriyor, çünkü dünyayı hak ediyor” dediler. “Kris, Khloe’yi çok koruyor ve ona tam bir saygıyla davranan True’yu bulacağından emin olmak istiyor.”

Khloe Kardashian'ın Ailesinin Yeniden Çıkmasına Tepkisi – Hollywood Life
Khloe’nin ailesi, yeniden çıkmaya başladığında onu çok ‘destekliyor’. (RB/Bauergriffin.com / MEGA)

Ailesinin onu desteklemesi dışında, iş girişimleri ve eski sevgilisiyle ortak ebeveynlik ilişkisi de dahil olmak üzere Khloe için her şey gerçekten iyi gidiyor. Tristan Thompson. İçeriden biri, “Khloe her zamankinden daha iyi görünüyor ve hissediyor ve tekrar flört etmekte yanlış bir şey görmüyor” dedi. HL. “Hala aradığı tek şey, hayatını paylaşacağı mükemmel bir eş.”

Aileye yakın bir başka kaynak, konu flört olduğunda ablasının onun “rahatlık bölgesinin” dışına çıkmasına yardım ettiğini ortaya koydu. “Kim onu ​​farklı bir şey denemeye ikna etti çünkü denediği şey kesinlikle işe yaramıyor” dediler. Ona olduğu gibi güzel bir Tanrıça gibi davranan bir erkeğe ihtiyacı var ve ona seni sevdiğimi söylediklerinde başka kimseyle birlikte olmak istemeyecek bir erkeğe ihtiyacı var.

Khloe Kardashian'ın Ailesinin Yeniden Çıkmasına Tepkisi – Hollywood Life
Khoe, eski sevgilisi Tristan’la olan tüm dramadan aylar sonra tekrar çıkıyor. (MEGA)

Tristan’la olan tüm dramadan sonra, bir kaynak HollywoodLife’a Khloe’nin Haziran ayında kendisini bekar olarak görmesine rağmen yeni biriyle çıktığını açıklamıştı. Hâlâ arıyor olsa bile, realite yıldızı için her şey gerçekten iyi gidiyor gibi görünüyor!


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/07/01/khloe-kardashian-family-reaction-dating/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir