Khloe Kardashian’ın 2 Numaralı Bebek İstiyor Hakkında Söylediği Her Şey


Khloe Kardashian gerçekten iki çocuk annesi olacak.

Kızı karşıladıktan dört yıl sonra Gerçek Thompson ile birlikte Tristan Thompson, kardashianlar star ailesini bir kez daha genişletiyor. Khloe ve Chicago Bulls oyuncusu, ikinci bebeklerini vekil E! Haber teyit edebilir.

Khloe’nin bir temsilcisi E’ye “True’un Kasım ayında hamile kalan bir kardeşi olacağını doğrulayabiliriz” dedi Haberler. “Khloe, böylesine güzel bir nimet için olağanüstü vekile inanılmaz derecede minnettar. Khloe’nin ailesine odaklanabilmesi için nezaket ve mahremiyet istiyoruz.”

Good American kurucusunun Tristan ile inişli çıkışlı ilişkisi göz önüne alındığında bebek haberi bazı hayranlar için sürpriz olsa da, Khloe bir süredir daha fazla çocuk sahibi olma arzusu konusunda açık. Aslında, True’yu bir abla yapma arayışı geniş çapta belgelendi. Kardashians ile tutmak-O ve NBA yıldızının ayrıldığı bir dönemde bile.

2020 bölümünde Tristan’a “Biraz embriyo ve bir kardeş alabilirim” dedi. “Biraz sperm ödünç almam ya da senden biraz almam gerekebilir, ama bunu daha sonra anlayacağız.”

Ve geçen yıl, Khloe ve Tristan romantizmini yeniden alevlendirdikten kısa bir süre sonra, bir kaynak E’ye söyledi! ikisinin “aynı sayfada olduğunu ve her ikisinin de başka bir bebek istediğini” söyledi.

İçeriden biri, “Khloe, kardeşlerin ve çocuklarla dolu bir evde büyümenin değerini biliyor ve bunu True için istiyor” dedi. “Bir süredir üzerinde çalıştıkları bir şey.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1337883/everything-khloe-kardashian-has-said-about-wanting-baby-no-2?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir