Khloe Kardashian Yeni Videosunda Organize Kilerini Gösteriyor – Hollywood Life


Khloe Kardashian


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: SplashNews

Khloe Kardashian38, hayranlarına inanılmaz derecede düzenli kilerine yeni bir şekilde bir bakış attı. TikTok video. Devasa alan, çeşitli atıştırmalıklar, unlu mamuller, çeşniler ve daha fazlası dahil olmak üzere her türlü güzellikle doluydu ve hepsi renklerle bir araya getirilmiş gibi görünüyordu. Popüler HBO dizisinin tema şarkısı olarak, üzerlerinde çanak gibi tabaklar bulunan bazı raflar da dahil olmak üzere her rafı karıştırdı. Halefiyetklibin üzerinde oynatıldı.

@khloékardashian

Şovun Yıldızı: kilerim mi yoksa gri kedim mi? sen söyle 😉

♬ Aktarım (Ana Başlık Teması) – Nicholas Britell

Unutulmaz videoda raflarda dolaşan gri bir kedi yavrusu da görüldü. Khloe, hayranlarına gönderinin başlığında bir soru sorarken ona bir not vermeyi ihmal etmedi. “Gösterinin Yıldızı: kilerim mi yoksa gri kedim mi? Sen söyle,” diye göz kırpan bir emojiyle okundu.

Hayranlarının yorumlar bölümünde ona cevap vermesi uzun sürmedi. Bir hayran küstahça “bu kedi pahalı görünüyor,” diye yazarken, bir başkası “Gri kedicik sonunda küçük bir gülümsemeye sahip” yazdı. Üçüncüsü, “Büyüdüğümde senin gibi olmak istiyorum” dedi ve dördüncüsü, “Bu benim hayalim. #hedefler.”

Khloe Kardashian
Önceki bir etkinlikte Khloe. (Sıçrama Haberleri)

Khloe, yeni videosunda kilerini sergilemeden önce, onu ablası sanan insanlara alkışlayarak manşetlere çıktı. Kourtney Kardashian. “Hey, beni Kourtney Kardashian’dan ayıramayanlar için, bu senin için,” diye söze başladı. instagram hikaye videosu. “Tek yumurta ikizlerine nasıl benzediğimizi tamamen anlıyorum, bu yüzden bu bazıları için zorlayıcı olabilir ama umarım bu sunum yardımcı olur. Özellikle yanımdan geçerken ‘Kourtney, Kourtney’ diye bağıran insanlara… Bu seferki seni yakaladı.”

Boyları da dahil olmak üzere kendisi ve Kourtney arasındaki farkı gösteren çeşitli fotoğraflar göstermeye devam etti. “Yardımcı olabilecek bir şey, Kourtney’nin oldukça küçük olması… Ben yaklaşık 5 yaşındayım. [ft.] 10 [in.] içinde, ”diye yazdı bir slaytta. “Bu oldukça yüksek bir fark, bu yüzden yan yana duruyorsak, güzelliğimiz birbirinin aynı gibi görünse de, boy tam bir eşantiyon.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/05/17/khloe-kardashian-organized-pantry-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir