Khloe Kardashian Yeni Videolarda Good American’dan Pembe Bikini Rocks – Hollywood Life


Khloe Kardashian


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Fotoğrafçı Grubu/MEGA

Khloe Kardashian37 yaşındaki son sosyal medya videolarında harika görünüyordu. Kardashianlar Star, yeni gönderisinde iki ışıklı aynanın yanında durup telefonuyla kendini çekerken giyim markası Good American’dan pembe bikinisini salladı. İnanılmaz figürünü kendinden emin bir şekilde sergilerken saçlarını arkaya toplamış ve uzun tırnaklarını gözler önüne sermişti.

Güzellik, başlıkta kliplerin geri dönüşler olduğunu ortaya çıkardı ve ne zaman çekildiğini hatırlayamasa da görünümün büyük bir hayranıydı. “Bunları ne kadar zaman önce çektiğime dair hiçbir fikrim yok ama bu @goodamerican pembe bikinisine bayıldım!!!” haykırdı. Hayranları, yorumlar bölümünde görünüşünü övdü ve muhteşem özelliklerini iltifat etti.

Khloe en son bikinili video kliplerini paylaşmadan önce de oldukça ilgi gören bir antrenman videosu paylaştı. İçinde, vücudunu vurgulayan ve bir spor sutyeni ve yüksek belli bir tayt içeren neon pembe bir Bo+Tee egzersiz seti giydi. Saçlarını yüksek, şık bir topuz haline getirdi ve bumerang tarzı klipsle elini saçının üzerinde düzeltti.

Khloe Kardashian
Khloe Kardashian, önceki bir gezi sırasında stilini sergiliyor. (Fotoğrafçı Grubu/MEGA)

Khloe görünüşü için manşetlere çıkmadığında, bunu düşünceleri için yapıyor. Bir çocuk annesi, yakın zamanda bir acil aile toplantısının yakın zamanda gösterilen bir olayda gösterilen suçlamaları ele aldı. Kardashianlar Sahnelendi. Hayranlar, toplantının Khloe’nin eski sevgilisinin Kasım ayı civarında gerçekleşmesi gerektiğini fark etti. Tristan ThompsonAldatma skandalı, başka bir çocuk babası olmasına neden oldu, ancak görünüşe göre Kourtney Kardashian‘in kıyafeti ve tırnakları, daha çok Ocak ayının sonunda gerçekleşti. Khloe suçlamaları onaylamadı veya reddetmedi, bunun yerine bir şeyler yolunda gitmediğinde seride yeniden çekimler de dahil olmak üzere düzenlemeler yapıldığını açıkladı. orijinal çekim anında.

“Süper küçük olabilir, ama bunların gerçekten farkındayım ve tüm bu şeyleri fark etme eğilimindeyim” dedi. sıcak olanlar, iddialar sorulduktan sonra. “Bazı seslerin ne zaman girildiğini, sesi yeniden çekmeleri gerekip gerekmediğini veya bir telefon görüşmesinin sahte olup olmadığını anlayabiliyorum. Ve bu şeyler olmadığından değil, bazen sesi yakalayamadılar ya da bazen mikrofonlar kapandı.”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/26/khloe-kardashian-pink-bikini-good-american-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir