Khloe Kardashian Yeni Teaser’da Ona En Çok Kaygıyı Veren Şeyi Açıkladı


Kırmızı halıda yürümek her zaman parkta yürümek değildir – sadece sorun Khloe Kardashian.

İkinci sezon için yeni bir teaserda Kardashianlar38 yaşındaki oyuncu, büyük olaylar sırasında kırmızı halıda görünmek zorunda olmanın “beni en çok endişelendirdiğini” açıkladı. Adil olmak gerekirse, Khloe’nin bu durumda bahsettiği özel kırmızı halı etkinliği, bu yılın başlarında ilk kez katıldığı 2022 Met Gala’dan başkası değildi. (Ayrıca teaserda kız kardeşlerin bakışları da yer aldı. kim Kardashian ve Kylie jenner büyük geceden).

Bununla birlikte, Khloe’nin kabulüne yanıt verdiği için Kim’in ilişki kurabileceği bir duygu değil, paylaşarak kırmızı halıda yürümek konusunda tam tersini hissettiğini ve bunların onun “rüyasının gerçekleştiğini” belirttiklerini belirtti.

Ancak, Khloe’nin Mayıs ayının ilk Pazartesi etkinliğinin onu oldukça rahatsız ettiğini ilk kez paylaşmadığını belirtmekte fayda var. 2 Mayıs’ta zemine kadar uzanan altın rengi bir Moschino elbisesiyle rezil basamakları çıkarken harika (tatlım) yapmasına rağmen, Khloe daha sonra dış şıklığının altında ne kadar gergin hissettiğini ortaya çıkardı.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1347630/khloe-kardashian-reveals-what-gives-her-the-most-anxiety-in-must-see-kardashians-teaser?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir