Khloe Kardashian ve Tristan Thompson’ın Mevcut İlişki Durumu – Hollywood Life


Khloe Kardashian Tristan Thompson Gerçek


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Broadimage/Shutterstock

Şimdi Khloe Kardashian37 yaşında, tekrar flört etmek istiyor, hayranları eski sevgilisi ve bir çocuğunun babasıyla ilişkisinin nasıl olduğunu merak etmeden edemiyor, Tristan Thompson, 31. İçeriden birisine göre, kendisini bir değil iki kez aldatan, hatta birlikteyken başka bir kadından bir bebek sahibi olan Tristan’dan tamamen uzaklaşmış. KarJenners’a yakın bir kaynak, “Khloe ve Tristan arasında romantik bir düzeyde geçen her şeye rağmen, kızının babası olarak onu her zaman sevecek” dedi. HollywoodYaşam.

“Khloe daha önce Tristan tarafından incitildi, ancak geçmişten uzaklaştı ve sadece pozitifliğe odaklanmak ve onun için en iyisini yapmak istiyor ve Doğru“diye devam etti kaynak. “True’nin babasıyla Babalar Günü’nü kutlaması Khloe için önemliydi ve Khloe için birbirleriyle olan bu bağı geliştirmek her zaman önemli olacak. Tristan’a karşı sert hisleri yok ve bu hafta sonu tamamen True ve babasıyla ilgiliydi.”

Khloe ve Tristan, kızları ve Khloe’nin annesiyle vakit geçirirken fotoğraflandı. Kris Jenner18 Haziran’da ve HLadlı kişi ayrıca Babalar Günü’nde gerçekleşen yeniden bir araya gelmeleri hakkında da fikir verdi. “Khloe ve True, geçtiğimiz hafta sonu diğer aile üyeleriyle birlikte Tristan ile Babalar Günü’nü kutladı. Dinlendirici güzel bir gün geçirdiler, True’yu dansına götürdüler [recital]sonra öğle yemeği için dışarı çıktı ve günü sadece bir aile olarak birlikte geçirdiler ”diye açıkladılar.

Khloe Kardashian Tristan Thompson Gerçek
Tristan Thompson ve Khloe Kardashian, 4 yaşındaki kızı True ile el ele tutuşuyor (Fotoğraf: Broadimage/Shutterstock)

Tatlı buluşmanın ardından, başka bir KarJenner içeriden konuştu HollywoodYaşam Khloe’nin NBA yıldızıyla birkaç kez çalışmasını sağlamaya çalıştıktan sonra dallanıp tekrar çıkması hakkında. “Khloe kesinlikle şu anda kendini bekar olarak görüyor. Ancak, tesadüfen biriyle çıkıyor ve flört ediyor. kim [Kardashian] onu bağladı,” kaynak ÖZEL olarak ifşa etti HollywoodYaşam. “Hiç de ciddi değil ve bu noktada halka herhangi bir şey söylemek istemiyor. Birkaç hafta önce konuşmaya, mesajlaşmaya, FaceTiming’e vb. Başladılar ve takılmaya başladılar, ancak Khloe bu kadar erken şeyler üzerinde herhangi bir baskı yapmak istemiyor. Çıkmaya açık ama aktif olarak bakmıyor ya da onun gibi bir şey.”

Khloe’nin gizemli adamının haberinden önce, farklı bir NBA oyuncusu gördüğüne dair söylentileri yalanladı. “Kesinlikle Doğru DEĞİL!!! Seni seviyorum! Güzel dileklerin için teşekkür ederim ama ben bir ruh görmüyorum” diye bir hayran gönderisinin altına yorum yaparak Khloe’nin nasıl mutlu olmasını ve doğru davranılmasını istediklerini anlattı. “Bir süreliğine kızıma ve kendime odaklandığım için mutluyum.”

Khloe’nin flört hayatından ne çıkacağını sadece zaman gösterecek. Açık olan bir şey varsa, onun 1 numaralı önceliği True için sevgi dolu bir ortam sağlamaktır.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/23/khloe-kardashian-tristan-thompsons-relationship-status/

Yorum yapın

SMM Panel