Khloe Kardashian ve Tristan Thompson’ın İlişkisinin Tam Zaman Çizelgesi


Khloe Kardashian, Ex Tristan Thompson ile 2 Numaralı Bebek Bekliyor

yeni bir gelişme oldu Khloe Kardashian ve Tristan Thompson tekrar tekrar romantizm.

Kızlarının doğumundan Gerçek Thompson birçok hile skandalına rağmen, realite yıldızı ve Chicago Bulls oyuncusu yıllar içinde adil paylarına düşen iniş ve çıkışları yaşadılar. Şimdi, ayrı olmalarına rağmen, ikisi ikinci bebeklerini vekil aracılığıyla birlikte karşılamaya hazırlanırken, ilişkilerinin yeni bir bölümüyle karşı karşıyadır, birçok kaynak E! Haberler.

Khloe’nin bir temsilcisi E’ye “True’un Kasım ayında hamile kalan bir kardeşi olacağını doğrulayabiliriz” dedi Haberler. “Khloe, böylesine güzel bir nimet için olağanüstü vekile inanılmaz derecede minnettar. Khloe’nin ailesine odaklanabilmesi için nezaket ve mahremiyet istiyoruz.”

film çekerken Kardashianlar Ekim ayında Khloe, kendisinin ve Tristan’ın “yeniden bir araya geldiklerini” ve “gerçekten iyi bir yerde” olduklarını paylaştı. Ertesi ay, ikinci çocuklarını tasarladılar. Aralık ayında, Tristan’ın bir çocuk babası olduğu haberi patladı. Maralee Nichols.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1337934/the-full-timeline-of-khloe-kardashian-and-tristan-thompson-s-relationship?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir