Khloe Kardashian ve Tristan Thompson’ın İlişki Zaman Çizelgesi: Fotoğraflar – Hollywood Life


Birçok iniş ve çıkışların olduğu bir sır değil. Khloe Kardashian ve Tristan Thompson’ın ilişki. İkisi Aralık 2021’den beri tamamen ayrılmış olsalar da, 13 Temmuz 2022’de teyit edilen vekil aracılığıyla ikinci çocuklarını bekledikleri haberi nedeniyle açık/kapalı aşkları bir kez daha manşetlerde. Tristan’ın Khloe ile ilişkisi, bu en yeni güncellemeyle ilgili tüm ayrıntılar aşağıda.

2016’da Bir Araya Gelmek

Khloe Kardashian ve Tristan Thompson'ın İlişki Zaman Çizelgesi: Fotoğraflar – Hollywood Life
Khloe Kardashian, 17 Eylül 2016’da Miami’de Tristan Thompson ile öğle yemeği yerken görüldü. [MiamiPIXX / VEM / BACKGRID].

Khloe ve Tristan’ın birlikte fotoğrafları ilk kez Ağustos 2016’da, eski çiftin Hollywood’da Bootsy Bellows’tan ayrılırken görüldüğü zaman yayınlandı. Daha sonra bir bölüm sırasında ortaya çıktı Kardashians ile tutmak o Khloe ve Tristan aslında ortak bir arkadaş vasıtasıyla tanıştım! “Brandon Jenningskim basketbolcu, o benim bir arkadaşım ve Malika [Haqq]‘ ve o, ‘Sen çok iyi bir kızsın, seni biriyle tanıştırmak istiyorum’ gibiydi” dedi Khloe. “Bel-Air otelindeydim. [Tristan] yemeğe geldim çünkü kör bir randevuya gitmek istemedim, bu yüzden Brandon bir nevi kör randevuyu pusuya düşürdü. Bu yüzden bir sürü insanım vardı ve onu getirdi ve daha yeni bağlantı kurduk.”

2016 Tatilini Birlikte Geçirmek

Khloe Kardashian ve Tristan Thompson'ın İlişki Zaman Çizelgesi: Fotoğraflar – Hollywood Life
Tristan Thompson ve Khloe Kardashian 2016 tatillerini birlikte kutluyor [SplashNews.com].

2016 tatillerinde, Khloe ve Tristan neredeyse ayrılmazdı. İkili, giderek ciddileştikleri ortaya çıkınca sosyal medyada birbirleri hakkında fışkırmaya devam etti. Bu noktada, ikisi birlikte romantik kaçamaklar bile yapıyorlardı ve Tristan görünüşte Kardashian ailesinin bir parçası haline geliyordu! 2017 ilerledikçe, çift sosyal medya aşk festivallerini sürdürdü ve Khloe, Cleveland Cavaliers için oynarken Tristan’ı desteklemeye devam etti. Ancak çok yakında ikili, ailelerinin büyümesi için hazırlıklara başlayacaktı!

Bebek Yolda

Khloe Kardashian ve Tristan Thompson'ın İlişki Zaman Çizelgesi: Fotoğraflar – Hollywood Life
Khloe’nin hamileliği haberleri 2017 sonbaharında yayıldı [Bauergriffin.com/MEGA].

2017 sonbaharında, Khloe ve Tristan’ın ilk çocuklarını birlikte beklediklerine dair raporlar dolaşmaya başladı. 20 Aralık 2017’de Khloe ve Tristan haberi resmen doğruladı! “En büyük hayalim gerçekleşti! Bir bebeğimiz oluyor” diyen Khloe, Instagram gönderisine başlık attı. Tristan, Khloe’ye hiç olmadığı kadar aşık görünüyordu. “Aşkım, teşekkür ederim [allowing] yaşam yolculuğunun bir parçası olmam ve bu anı seninle paylaşmama izin vermem. Bu bir şey [I’ll] her zaman besle,” diye yorum yaptı Khloe’nin duyuru fotoğrafına. “Kızım, şimdi daha iyi görünüyorsun.”

Tristan’ın Doğum Günü Kutlaması

Khloe Kardashian ve Tristan Thompson'ın İlişki Zaman Çizelgesi: Fotoğraflar – Hollywood Life
Khloe’nin Mart 2018’de Tristan için büyük bir doğum günü partisi var. [AP].

Mart 2018 itibariyle, Tristan ve Khloe şimdiye kadar oldukları en güçlü kişilermiş gibi görünüyordu. Çift, Tristan’ın 27. doğum gününü büyük bir patlama ile kutladı ve Khloe, sosyal medyadaki aşkını fışkırttı. “Birlikte paylaştığımız bu hayat denen şey ne kadar özel?! Böyle harika bir adamla güzel anıtsal anılar yarattığım için çok şanslıyım! Umarım bu yıl size hayal ettiğiniz her şeyi getirir! Sonsuza kadar benim her zaman olacaksın! Seni seviyorum bebeğim, ”diye yazdı Khloe doğum günü hediyesinde Tristan’a. Tabii ki bahar, kız bebeklerinin gelişiyle çift için daha da heyecanlı olmak üzereydi!

Gerçek Thompson Doğdu

12 Nisan’da Khloe, kendisini ve Tristan’ın bebeğini dünyaya resmen kabul etti! Ancak True Thompson, çiftin ilişkisinde zor bir dönemde geldi. Khloe’nin doğumundan önceki günlerde Tristan, Khloe’yi birden fazla kadınla aldatmakla suçlandı. Khloe’nin ailesi bile dahil oldu ve inanılmaz derecede zor bir zamanda Khloe’yi desteklemek için oradaydı.

Bir kaynak, “Kris, Kim ve Kardashian ailesinin geri kalanı, kızının Khloe ile gergin doğumu sırasında Tristan’a karşı buz gibi soğuktu” dedi. HollywoodYaşam Nisan 2018’de. “Kim merhaba dedikten sonra dolandırıcıya bakamadı bile. Ne Kim ne de Kourtney, Tristan’a pek bir şey söylemedi. Hastanede ve doğumhanede tansiyon yüksekti. Özellikle Tristan oradayken, burası rahat bir yer değildi.”

Anne-Kız Noel

Khloe Kardashian ve Tristan Thompson'ın İlişki Zaman Çizelgesi: Fotoğraflar – Hollywood Life
Khloe ve True, Yılbaşı Gecesi için Tristan ile tekrar bir araya gelmeden önce Noel’i birlikte kutladılar [Pikachu / MEGA].

2018 tatillerinde, Khloe ve Tristan’ın ilişkisi kayalıklarda gibi görünüyordu. İkisi hala birlikte görünse de, Khloe, True’nun ilk tatil sezonunu Instagram’da anne-kız fotoğraflarıyla kutladı. Ancak, çift yeniden bir araya geldi ve hatta Yeni Yıl arifesinde yeni bir yıl ve yeni bir başlangıç ​​için bir öpücük paylaştı.

Aldatma Skandalı

Khloe Kardashian ve Tristan Thompson'ın İlişki Zaman Çizelgesi: Fotoğraflar – Hollywood Life
Tristan’ın Jordyn Woods yüzeyiyle aldatma ve aldatma ayrıntıları [zz/GOTPAP/STAR MAX/IPx].

Şubat 2019’da çift, Tristan’ın Khloe’yi Kardashian aile arkadaşıyla aldattığını ve Kylie jenner‘nin eski BFF’si, Jordyn Woods. Jordyn, Kardashian klanından pratik olarak aforoz edildi ve Khloe tamamen harap oldu. “[The PDA] oldu ve Khloe durumdan çok incindi ve hayal kırıklığına uğradı. Bebek doğmadan önce bile Tristan’la yeterince şey yaşadı. Khloe, her şeyin yoluna gireceğini umarak birçok gözü kör edecek tek kız kardeş, ancak bundan sonra işi bitti” dedi. HL Şubat 2019’da.

Tristan Şutunu Vuruyor

Khloe Kardashian ve Tristan Thompson'ın İlişki Zaman Çizelgesi: Fotoğraflar – Hollywood Life
Tristan’ın Khloe’nin Instagram’daki birçok cilveli yorumlarından biri.

Khloe ve Tristan ayrıldıktan sonra, bir çocuk annesi, True bebeği hayatının merkezi haline getirdi. Khloe, kendini değerli bebeğine kesinlikle adamıştı ve başarılı bir bekar anne olarak en iyi hayatını yaşıyor gibi görünüyordu. Ama bu, Tristan’ın Khloe’nin gözüne girmeye çalışmasını engellemedi. Aslında, basketbol yıldızı, gönderilerine cilveli yorumlar bırakmak için birçok kez Khloe’nin Instagram sayfasına gitti.

Ekim ayının başlarında Tristan, Khloe’nin “fit” vücudu hakkında yorum yaptı ve takip eden haftalarda IG gönderilerine iltifat etmeye devam etti. Hatta bir keresinde Kasım ayında yayınlanan bir gönderiye iki kırmızı kalp emojisi ve bir taç ile yorum yaptı. EXCLUSIVELY’den bir kaynak, “Tristan’ın Instagram gönderilerinde yakın zamanda flört emojileri bırakmayı bırakma planı yok ve Khloe’nin sosyal medyasından engellenmediği sürece buna devam edecek” dedi. HL Kasım 2019’un başlarında. “Tristan, Khloe’nin onu takip etmemesine aldırmıyor. Onu geri kazanma şansı bile olmadan önce yapacak çok işi olduğunu biliyor. Ancak Tristan, gösterdiği her çabaya değdiğini ve bir meydan okumadan geri adım atmayacak biri olduğunu düşünüyor.”

Yardımcı ebeveynlik

Khloe Kardashian ve Tristan Thompson'ın İlişki Zaman Çizelgesi: Fotoğraflar – Hollywood Life
Khloe Kardashian ve Tristan Thompson birlikte görüldü [NEMO/ MSBH/ JORA / BACKGRID].

Kardashian ailesi 2019 tatillerini kutlarken, Tristan ve Khloe Noel için tekrar bir araya geldi ve aktif olarak küçük True’ya ortak ebeveynlik yapmaya başladı. Aylar geçtikçe hayranlar Tristan ve Khloe’nin ilişkisinin ne kadar geliştiğini daha da çok gördü. İkisinin romantik bir ilişki içinde olduklarına dair çok az işaret olmasına rağmen, Tristan Khloe’ye kendisinin ve True’nun onun için ne kadar önemli olduğunu kanıtlamaktan asla tereddüt etmedi – hatta evini onlara teklif etti.

İyi Şartlara Döndüm

Khloe Kardashian ve Tristan Thompson'ın İlişki Zaman Çizelgesi: Fotoğraflar – Hollywood Life
Boston’da True Thompson ile Khloe [Patriot Pics / BACKGRID].

İlişkileri üzerinde aylarca çalıştıktan sonra, Khloe ve Tristan arası çok iyi görünüyor. Son Noel tatilinde Khloe ve True, Boston’da Tristan ile vakit geçirdi. Khloe, dev bir elmas yüzük bile taktı ve hayranlarının çoğunun kendisinin ve Tristan’ın nişanlı olabileceğine inanmasına neden oldu – söylentiler tamamen asılsız olsa da. Khloe ve True, Yılbaşı Gecesini Los Angeles’ta birlikte geçirdiler, ancak ebeveynlerin birlikte geçirdikleri zaman boyunca çok yol kat ettikleri açık. Khloe’ye yakın bir kaynak EXCLUSIVELY ile paylaştığı “Tam zamanlı olarak Los Angeles’tan Boston’a ayrılma planı yok” dedi. HL, Khloe’nin gelecek planlarından bazılarını paylaşıyor. “Bu yüzden ellerinden gelenin en iyisini yapmaya devam edecekler.”

İkinci Kez Başlatma Başarısızlığı

Khloe Kardashian ve Tristan Thompson'ın İlişki Zaman Çizelgesi: Fotoğraflar – Hollywood Life

2021’de kısa bir an için Khloe ve Tristan tekrar bir araya geldi. Ve sonra, değildiler. Khloe, “Birbirimizle gerçekten gerçek, harika arkadaşlar ve harika eş-ebeveynler olduk” dedi. Kardashians ile tutmak yeniden birleşme. Özel bölüm Nisan 2021’de çekildi ve KoKo onu neden geri aldığını açıkladı. “O harika bir baba. Bu sadece bu doğal ilerlemeydi. Bunun diğer insanları yapmaya teşvik edeceğim şey olduğunu söylemiyorum. Bu, onun ve benim için doğal olarak olan şey.”

Khloe – o ve Tristan olduğunu kim söyledi değildi 2020’nin ikinci yarısında çekilen 20. sezonda birlikte – sadakatsizliğinden sonra Tristan’a güvenmekten bahsetti. “Büyümeyi ve yaptığı tüm işleri biliyorum. Aldığı yardımı ve her gün yaptığı sürekli çabaları ve benimle geri dönmek için ne kadar mücadele ettiğini biliyorum” dedi.

bu KUWTK birleşme özel bölümü 20 Haziran’da yayınlandı. 21 Haziran’da Khloe ve Tristan yeniden ayrıldılar. Sayfa Altı. Ayrılma, Tristan’ın 18 Haziran’da bir Bel Air doğum günü partisinde üç kadınla bir odaya girdiği ve dışarı çıktığında “darmadağınık” göründüğü söylentileri üzerine geldi. Tristan bu iddialara altı kapak emojisi tweetleyerek yanıt verdi. Modern argoda “kapak” demek Yalan söylemekve böylece Tristan bu raporların yanlış olduğunu söyledi.

göre, Khloe ve Tristan Sayfa Altı, ikisi herhangi bir sorun yaşamadan ayrıldı, ayrılık “dostane” oldu ve “ortak ebeveynlik ile aynı sayfada” kaldılar.

Tristan’ın Babalık Skandalı

Aralık 2021’de Tristan’ın başka bir kadının babası olmakla suçlandığını ortaya koyan mahkeme belgeleri yayınlandı. Maralee Nichols’, çocuk. Maralee’nin 3 Aralık 2021’de bir oğlu olacaktı ve Tristan’ın baba olduğunu iddia etti. Mahkeme belgelerinde Tristan, Mart 2021’de Maralee ile birden çok kez seks yaptığını itiraf etti (Editörün Notu: Tristan o sırada hala Khloe ile birlikteydi). Ancak Tristan mahkeme belgelerinde bir babalık testi istedi çünkü Maralee’nin kesin gebe kalma tarihini bilmediğini iddia etti.

İkinci Bir Çocuğu Karşılamak

Khloe ve Tristan’ın 13 Temmuz 2022’de ikinci çocuklarını vekil aracılığıyla karşılamaya hazırlandıkları doğrulandı. Khloe’nin bir temsilcisi, çocuğun Kasım 2021’de dünyaya geldiğini açıkladı. Kasım,” dedi Khloe’nin temsilcisi HollywoodYaşam Bir açıklamada. “Khloe, böylesine güzel bir nimet için olağanüstü vekile inanılmaz derecede minnettar. Khloe’nin ailesine odaklanabilmesi için nezaket ve mahremiyet istiyoruz.”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/khloe-kardashian-tristan-thompson-relationship-timeline-photos-4297173/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir