Khloe Kardashian ve Tristan Thompson, Taşıyıcı Anne İle 2 Numaralı Bebek Bekliyor


Khloe Kardashian ve Tristan Thompson resmen ailelerini genişletiyorlar.

bu kardashianlar 38 yaşındaki yıldız ve 31 yaşındaki Chicago Bulls oyuncusu vekil aracılığıyla ikinci bebeklerini bekliyorlar, birçok kaynak E’yi doğruladı! Haberler. İkisi zaten 4 yaşındaki kızının ebeveyni Gerçek Thompson.

Khloe’den bir temsilci, “True’un Kasım ayında dünyaya gelen bir kardeşi olacağını doğrulayabiliriz” dedi. E söyledi! Haberler. “Khloe, böylesine güzel bir nimet için olağanüstü vekile inanılmaz derecede minnettar. Khloe’nin ailesine odaklanabilmesi için nezaket ve mahremiyet istiyoruz.”

Ancak, Good American moğoluna yakın bir kaynak E!’ye verdiği demeçte, bu ikilinin tekrar bir araya geldiği anlamına gelmiyor. Aslında, Tristan’ın babalık skandalından altı ay sonra, “ortak ebeveynlik meseleleri dışında konuşmadılar” diye ekledi içeriden. “Bebek, Khloe’ye ve halka Tristan’ın Aralık ayında başka biriyle bir bebeği olacağı açıklanmadan önce vekil aracılığıyla tasarlandı.” (NBA yıldızı karşıladı teo ile birlikte Maralee Nichols geçen yıl. O da baba Prens5, eski ile Ürdün Craig.)


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1192662/khloe-kardashian-and-ex-tristan-thompson-expecting-baby-no-2-via-surrogate?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir