Khloe Kardashian ve Tristan Thompson Bebek Haberleri Arasında Kriptik Alıntılar Gönderdi


Khloe Kardashian’ın Bebeği 2. Drama ve Yunanistan’daki Tristan Partileri

takip etmek kardashianlar‘ şifreli alıntılar.

Khloe Kardashian ona aldı Instagram Hikayeleri başka bir bebek beklediği haberinden iki haftadan kısa bir süre sonra, hayatın iniş çıkışları için “müteşekkir” olduğu hakkında uzun bir mesaj paylaşmak için Tristian Thompson.

“Arzu ettiğiniz her şeye sahip olmadığınız için şükredin… Öyle olsaydı, dört gözle bekleyecek ne olurdu?” 24 Temmuz’da paylaştı. “Bir şey bilmediğin zaman şükret…Çünkü sana öğrenme fırsatı verir.”

Devam etti, “Zor zamanlar için şükredin. O zamanlar büyürsünüz. Sınırlarınız için şükredin. Çünkü onlar size gelişme fırsatları verir.”

İlham verici mesaj burada bitmedi. Çok slaytlı hikayede 38 yaşındaki Khloe, “hatalar” için minnettar olması gerektiğini çünkü “sana değerli dersler vereceklerini” paylaştı.

Mesaj, “İyi şeyler için şükretmek kolaydır” diye devam etti. “Zorluklar için de şükredenlere zengin bir tatmin hayatı gelir. MÜKEMMELLİK, olumsuzu olumluya dönüştürebilir. Sorunlarınız için şükretmenin bir yolunu bulun ve bunlar sizin kutsamalarınız olabilir.”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1339262/khloe-kardashian-and-tristan-thompson-share-cryptic-quotes-about-gratitude-and-independence?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir