Khloe Kardashian ve Özel Sermaye Yatırımcısı Ayrıldı


Khloe Kardashian ve Tristan Thompson Hoş Geldiniz Bebek No. 2

arasında bitti Khloe Kardashian ve onun gizemli adamı.

bu kardashianlar star, bu yılın başlarında çıkmaya başladığı özel sermaye yatırımcısıyla artık bir ilişki içinde değil, bir kaynak E’ye doğruladı! 6 Ağustos’taki haberler Haber, Khloe’nin ve önceki eski erkek arkadaşının gelişinden kısa bir süre sonra geliyor. Tristan Thompsonikinci çocuğu, bir erkek bebek, vekil aracılığıyla.

Kaynak, Good American kurucusunun kimliği hiçbir zaman açıklanmayan yatırımcıyla ilişkisinin “son birkaç hafta içinde yavaş yavaş söndüğünü” söyledi.

Bu arada, içeriden biri, “Khloe, yalnızca anne olmaya ve işine odaklanarak bekar olmaktan keyif alıyor” diye ekledi. “Khloe, hayatına doğru kişi girerse tekrar aşkı bulmaya açık ama şu anda gerçekten mutlu. Bakmıyor ve acelesi yok.”

Haziran ayında E! Haberler, Khloe’nin kız kardeşi aracılığıyla kendisine tanıtılan yatırımcıyla çıktığını doğruladı. kim Kardashian, birkaç hafta önce bir akşam yemeğinde. Temmuz ayında ikinci bir kaynak E! Khloe ve yeni erkeğinin birkaç randevuya çıkmış olmasına ve “çıkmaya kesinlikle çok açık” olmasına rağmen, “hiçbir şeyi zorlamadığına” dair haberler.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1341071/khloe-kardashian-and-private-equity-investor-break-up?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir