Khloe Kardashian, True’nun Okuldaki İlk Günü İçin Her Şeyi Yaptı: Fotoğraflar – Hollywood Life


Khloe Kardashian Gerçek


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Backgrid

Khloe Kardashian4 yaşındaki kızı Doğru okuldaki ilk günü için oldukça iyi bir gönderme aldı! 38 yaşındaki Khloe, 21 Eylül’deki özel gün için her şeyi yaptı ve True’ya bu renklere uygun kalemlerden düşen mavi, mor, pembe, turuncu ve sarı balonları gösteren dev bir balon gösterisi sipariş etti. Rengarenk balon şelalesine “İLK GÜNÜ” yazan pembe harfli balonlar takıldı. İfade, üzerinde “PRE-K” yazan yuvarlak pembe bir balondan sarkan sevimli pembe kalem işaretiyle tamamlandı, böylece ifadenin tamamı “İLK PRE-K” olacaktı. Ne kadar tatlı!

Khloe, şenlik gösterisinden yayınlanan Instagram Hikayesinde, ilk çocuğunu ilk kez anaokuluna gönderirken duygusal hissettiğini itiraf etti. “True’nin okulda olmasına hala iyi değilim,” diye yazdı üzgün bir yüzle. “Balonlar işimizi kolaylaştırdı”

True için sergiyi oluşturan şirket, çalışmalarını paylaştıkları kendi fotoğraf serilerindeki desteği için Khloe’ye teşekkür etti. “True için okulun ilk günü. Bu özel güne bizi dahil ettiğiniz için @khloekardashian’a teşekkür ederiz” yazdılar.

Khloe, küçük kızının büyüdüğünü görmek üzücü olsa da, dinamik ikili, büyük gönderiye kadar geçen aylarda kesinlikle bir sürü kaliteli zaman geçirdi. Haziran ayında Khloe, True’nun kuzeniyle ilk dans resitalinde işini yapmasını izledi. Rüya Kardashian. Ayrıca Turks ve Caicos’a yaptıkları aile gezisi sırasında güneşte biraz eğlendiler. Khloe, True’nun sevimli bir şekilde sırtına yapışan aşağıdaki fotoğrafı da dahil olmak üzere, geziden kendisinin ve True’nun birkaç fotoğrafını paylaştı. “Ben ve en iyi kızım en iyi anıları oluşturuyoruz. Sonsuza kadar arkanda olacağım melek kızım, ”Khloe tatlı enstantane yazdı.

True, resmi olarak okula yeni başlamış olsa da, o şimdiden bir abla olmak için dersler alıyor. Khloe ikinci çocuğunu karşıladı Tristan Thompson Bir EXCLUSIVE’a göre, ağustos ayında vekil aracılığıyla ve True, bir abla olmaya devam ediyor HollywoodYaşam kaynak. İçeriden birisine göre True, “bir erkek kardeşi olduğu için çok heyecanlı ve her konuda yardım etmeye çalışıyor.” “Yanından ayrılmak istemiyor ve sürekli onu öpüyor ve sarılıyor” diye eklediler.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/09/22/khloe-kardashian-true-first-day-school-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir