Khloe Kardashian True, Dream, Chicago & Psalm’ın “Crew” Fotoğrafını Paylaştı


Kardashian çocukları, çevredeki en şirin gruptur. Kutsal Kitap.

Kanıt için, daha fazla aramayın Khloe Kardashian‘S son Instagram gönderisi özellikli Mezmur Batı4, Gerçek Thompson5, Şikago Batı5 ve Rüya Kardashian6, bir aile portresi için sıraya girerken.

Fotoğrafta True, kollarını etrafına doğru uzattı. kim Kardashian Ve Kanye BatıPoz olarak bir barış işareti tutan en küçük çocukları Chicago ve Psalm. Bu sırada fırfırlı pembe bir elbise giyen Dream kameraya gülümsedi.

True’u eski sevgilisiyle paylaşan Khloe Tristan Thompson bir erkek bebekle birlikte, tatlı anı “Cousin Crew” olarak yazdı.

Fotoğraflar, ailenin Paskalya kutlamaları için Nisan ayında çekilmiş gibi görünüyordu. O sırada Khloe, True’nun pembe tüylü tavşan kulakları taktığı resimleri paylaştı. Günler sonra True and Dream’i de yayınladı. Rob Kardashian eski sevgiliyle paylaşır Blac Chynaşakacı bir şekilde çarpıcı kamera için pozlar“Cuties !!”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1375181/khloe-kardashian-shares-adorable-%22cousin-crew%22-photo-with-true-dream-chicago-and-psalm?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir