Khloe Kardashian, Tristan’ı Babalık Dramasını Kendisinden Sakladığı İçin Suçladı – Hollywood Life


Khloe Kardashian


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: SplashNews

Hulu’nun yaklaşan bir bölümü Kardashianlar arasındaki dramayı keşfedecek Khloe Kardashian37 ve Tristan Thompson31. Khloe göründü Zayıf Değil Ama Şişman Değil NBA yıldızının başka bir kadından bir çocuğu olduğunu nasıl öğrendiğini ayrıntılı olarak anlattı. Khloe’ye göre, kız kardeşi kim Kardashian eski sevgilisiyle bir sahne çekiyordu Kanye Batı ve çocukları, haberleri çevrimiçi olarak gördüğünde ve ardından Khloe’ye neler olduğu hakkında bilgi verdiğinde.

Kloe ve Tristan
Khloe Kardashian ve Tristan Thompson (Fotoğraf: SplashNews)

Khloe, ev sahibine “En saldırgan gibi olan dünyanın geri kalanıyla öğrendim” dedi. Amanda Hirsch 24 Mayıs’a düşen röportaj sırasında. “Yani her şey alt üst oldu, biraz saygı olabilir mi? ‘Daily Mail’de öğrenmeden önce bana haber verebilir misiniz? İyi olur.”

Babalık dramasının haberi çıktığında Khloe ve Tristan çıkıyorlardı. O zamandan beri ayrıldılar, ancak kızlarına birlikte ebeveynlik yapmaya kararlılar. Doğru4. Podcast’te Khloe kısaca eski sevgilisini savundu ve “onun da pek çok iyi yanı var, ama kimse onları göremiyor çünkü onunla benim aramda olan kişisel şeyler onların gölgesinde kalıyor” dedi. ”

Good American’ın kurucu ortağı şöyle devam etti: “Bence, bilirsiniz, insanlar hata yapar ve o hala iyi bir insandır. Benimle iyi bir ortak değil. Ve herkesin sadece mutlu olmak ve iyi bir hayat yaşamak için hala adil bir şansı olmasını istiyorum. True sayesinde hep hayatımda olacak. Ve o harika bir baba. Gerçekten odaklanmam gereken tek şey bu, sadece onun True ile olan ilişkisi.”

Khloe Kardashian
Khloe Kardashian ve Tristan Thompson ve True Thompson (Fotoğraf: Broadimage/Shutterstock)

Khloe ve Tristan’ın her zaman çalkantılı bir ilişkisi olmuştur. 2018’de kızlarını doğurmadan hemen önce onu aldattı ve ertesi yıl yine Kardashian aile dostuyla birlikte. Jordyn Woods. Khloe ve Tristan ilişkileri üzerinde çalışabildiler ve 2021 yılına kadar birbirlerini tekrar görmeye başladılar. Ancak Tristan bir kez daha başka bir aldatma skandalına karıştığı için Khloe her şeyi sona erdirdi. Maralee Nichols.

Tristan, skandal hakkında kamuoyu önünde özür dileyerek, “Khloé, bunu hak etmiyorsun,” diye yazdı. “Sana yaşattığım gönül yarasını ve aşağılanmayı hak etmiyorsun. Yıllardır sana nasıl davrandığımı hak etmiyorsun. Sana sonsuz saygım ve sevgim var. Ne düşünürsen düşün. Tekrar, inanılmaz derecede üzgünüm.”


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/24/khloe-kardashian-tristan-thompson-no-warning-paternity-drama-interview/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir