Khloe Kardashian, Tristan Thompson’ın Rahmetli Annesini Hareketli Haraçta Onurlandırdı


Khloe Kardashian onurlandırıyor Tristan Thompsonannesi andrea ani gidişinden sonra.

Ocak ayı başlarında, aynı zamanda Khloe ve Tristan’ın 4 yaşındaki kızının büyükannesi olan NBA yıldızının annesi Gerçek Thompson ve 5 aylık erkek bebekleri Toronto’daki evinde vefat etti. Göre TMZDoğrudan bilgiye sahip kaynaklara atıfta bulunan Andrea, kalp krizi geçirdi.

Khloe, cenazesine katıldıktan yaklaşık bir hafta sonra kaleme aldığı yürek burkan bir saygı duruşunda, ana reisinin mirasını düşündü.

Andrea’nın yer aldığı bir dizi aile fotoğrafının yanına “Bundan kaçınıyorum…. Bunu kabul etmekten kaçınmak gerçek,” diye yazdı. Instagram’da paylaştı 24 Ocak. “Söyleyecek çok şeyim var ama hiçbir şeyim yok… Çok fazla duygum var ve hala uyuşmuş hissediyorum.”

Devam etti, “Hayat bazen acımasızca adaletsiz olabilir ve bu, çoğumuzun hayatındaki en zor zamanlardan biri oldu. Ama aynı zamanda, vedalaşmayı bu kadar inanılmaz hale getiren birine sahip olduğum için kendimi şanslı hissediyorum. zor. O kadar zor ki, sonsuza dek veda etmemeyi seçiyorum çünkü bu, kavrayamadığım bir şey.”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1362438/khloe-kardashian-says-she-feels-%22numb%22-after-death-of-tristan-thompson's-mom-in-heartbreaking-tribute?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir