Khloe Kardashian, Tristan Thompson’ın Annesi Andrea’nın Yasını Tutuyor – Hollywood Life


khloe kardashian tristan thompson


Galeriyi görüntüle

Görsel Kredisi: SPW/SplashNews

Khloe Kardashian eski erkek arkadaşının yasını tutuyor Tristan Thompson’ın anne andrea ölümcül bir kalp krizinden öldü. 38 yaşındaki Good American’ın kurucusu, vefatından 17 gün sonra Toronto yerlisi için bir saygı duruşunda bulunurken 23 Ocak Pazartesi günü Instagram’a gitti. “Bundan kaçınıyordum…. Bunu kabul etmekten kaçınmak gerçektir. Söyleyecek çok şeyim var ama hiçbir şeyim yok…. Çok fazla duygum var ve hala uyuşmuş hissediyorum, ”diye başladı Khloe.

“Hayat bazen acımasızca adaletsiz olabiliyor ve bu, çoğumuzun hayatındaki en zor zamanlardan biri oldu. Ama aynı zamanda, vedalaşmayı inanılmaz derecede zorlaştıran birine sahip olduğum için kendimi şanslı hissediyorum. O kadar zor ki sonsuza kadar veda etmemeyi seçiyorum çünkü bu anlayamadığım bir şey” dedi. Khloe yıllar boyunca Andrea ile annesinin bir videosu da dahil olmak üzere bir dizi tatlı fotoğraf paylaştı. Kris Jenner ve Andrea, Tristan’ın annesinin “Benim bir kızım yok – ama Khloe’ye mesaj attığımda her zaman ‘kızıma’ derim.”

Khloe, eski sevgilisinin annesi için haraç vermeye devam ederken Andrea’yı tekrar “göreceğine” söz verdi. Sonsuza dek vedalar inanmadığım bir şey. Seni tekrar göreceğimi BİLİYORUM. Tatlı sesini ve bulaşıcı gülüşünü tekrar duyacağımı biliyorum. Senin o kucaklayışını hissedeceğimi biliyorum” dedi. “Öyle çaresizce özlediğim, sevdiğim ve beslediğim, senden önce gidenlerle tekrar görüşeceğim. Bu yüzden, seni cennette tekrar görene kadar seni özlediğimi ve her geçen gün daha çok özleyeceğimi söylemeyi seçiyorum.”

Uzun notta ayrıca Andrea’nın oğluna ve Tristan’ın erkek kardeşine “bakacağına” söz verdi. Amari. “Rabbimiz ve Kurtarıcımızla birlikte olduğunuzu biliyorum. Orada mutlu olduğunu biliyorum. Dans etmek ve şarkı söylemek… Aynı zamanda, oğullarınızı asla bırakmak istemediğinizi de biliyorum. Onlar senin tüm dünyan. Kalplerindeki boşlukla yaşamayı öğrenecekler çünkü onlar da tıpkı savaşçı anneleri gibi savaşçılar. Sadece bil, sana söz veriyorum, Amari tamamen iyi olacak. Hepimiz ona bakacağız, ona yardım edeceğiz ve onu koruyacağız. Oğullarınız iyi olacak çünkü yanlarında koruyucu Melekleri var, ”diye imzaladı, Yuhanna 16:22’den bir İncil pasajı ve “Seni seviyorum”.

Andrea’nın 6 Ocak Cuma günü vefat ettiği haberi, 31 yaşındaki NBA yıldızının temsilcisi aracılığıyla doğrulandı. HollywoodYaşamı. Saldırıdan sonra annesinin aceleyle bir Toronto hastanesine kaldırıldığı, doktorların onu hayata döndürmeye çalıştığı, ancak ne yazık ki annesi vefat etmeden önce başaramadığı bildirildi.

Khloe ve Tristan, başka bir aldatma skandalının ardından Aralık 2021’de ayrılsalar da, Kardashians Hulu yıldızı, 6 Ocak’ta özel jetle birlikte Toronto’ya vardıklarında yanındaydı. Çift, Pearson Uluslararası Havaalanı’na vardıklarında, her ikisi de soğuk havalar için eşofman, palto ve paltolarla sarılı halde uçak yıldızlarından aşağı inerken görüldü. bereler.

Haber çıktıktan kısa bir süre sonra, Khloe’nin annesi Kris, Andrea için tatlı bir övgü yayınladı. Khloe ve Tristan’ın çocuklarının 66 yaşındaki büyükannesi, “Tristan’ın annesi Andrea’nın ani ölümü beni çok üzdü. Doğru4 ve bir erkek bebek4 aylık, Instagram aracılığıyla Tristan ve kardeşleri için yazdı.

“Düşüncelerim, dualarım ve tüm sevgim Tristan’la, Amari, Dishawn ve Daniel…Sen harika, özverili, kendini adamış ve bencil olmayan bir anneydin ve çok sevgi dolu, nazik ve harika bir büyükanneydin. Ailen için ne büyük bir nimettin!!! Seni özleyeceğim Andrea. Senin parlak ruhunu ve muhteşem ışığını özleyeceğim,” diye devam etti. “Bizim için her zaman dua ettiğiniz, bizi yükselttiğiniz ve yol boyunca bizi cesaretlendirdiğiniz için teşekkür ederiz. Huzur içinde yat güzel melek @realtristan13,” diyerek yürek burkan gönderisini tamamladı.

Tristan sık sık annesiyle birlikte memleketi Brampton’da ve ayrıca Ontario şehrine yaptığı ziyaretlerde Yorkville bölgesinde görülmüştür. 2020’de, Andrea’ya tatlı bir saygı duruşunda bulundu – onu yıllar boyunca sevdiği ve desteklediği için ona teşekkür etti. “Anneler günün kutlu olsun anne! Bir gün seni övmek ve yükseltmek için yeterli değil” diye yazmıştı. instagram. “Her gün senin günün. Benim ve kardeşlerim için yaptığınız tüm fedakarlıklar için teşekkür ederim. Seni seviyorum ve oğlun olarak seçildiğim için çok şanslıyım. Tüm süper kahramanlar pelerin giymez” dedi.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/01/24/khloe-kardashian-mourns-tristan-thompson-mom-andrea/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir