Khloe Kardashian, Tristan Thompson’ı ‘Kardashian’larla Aldattı – Hollywood Life


khloe kardasihan tristan thompson


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: BACKGRID

Khloe Kardashian sezon finali sırasında kontrolsüz bir şekilde ağladı Kardashianlar partneri olduğu gerçeğini işledikten sonra, Tristan Thompsononu aldatmıştı Yeniden. kim Kardashian Tristan’ın başka bir kadınla cinsel ilişkiye girdiğini itiraf ettiği babalık davasıyla ilgili haberi telefonda Khloe’ye verdi. Olanların şokunu atlattıktan sonra Khloe gözyaşlarına boğuldu. Skandal patladıktan sonra, Khloe’nin kendine birkaç gün ayırması gerekiyordu.

“Tristan’ın dünyanın geri kalanıyla ne yaptığını öğrendim,” diye itiraf etti. “Bunu yapmamak nezaketen olur. Ama tamam – eğer yaparsan – dünyanın geri kalanından önce bana kafayı yemeyecek misin? Bu sadece yüzüme ek bir tokat. Aşağılayıcı. Utandım. İnsanlarla olmaktansa yalnız olmayı tercih ederim.”

khloe kardashian tristan thompson
Khloe Kardashian ve Tristan Thompson dışarı çıktılar. (arka plan)

Aralık 2021’de, Tristan adlı bir kadının dava yoluyla babalık testi talep ettiği haberi geldi. Maralee Nichols çocuğunun babası olduğunu söyledi. Tristan dava açıklamasında, Mart 2021’de 30. doğum gününde Maralee ile yattığını itiraf etti, bu sadece birkaç gün sonraydı. Kloe ona bir doğum günü partisi düzenlemişti. Dava halka açılana kadar Khloe’nin sadakatsizlik hakkında hiçbir fikri yoktu. Sonunda Tristan’ın Maralee’nin çocuğunun babası olduğu doğrulandı.

“Her olayı, her büyük hareketi, her yolculuğu, her randevuyu tekrar ediyorum. Bunların hepsi yalandı, ”dedi Khloe. “Tanrım, nasıl bir şey söylemezsin? Kendimi gerçekten kendi vücudumda hissetmiyorum. Bu şeyler oluyor ve ben sadece hareketlerden geçiyorum. Ama demek istediğim, birkaç kez başına bir şey geldiğinde, onlara karşı bağışıklık kazanıyorsun, bu gerçekten üzücü.”

Durumun sonuçlarıyla uğraşırken, Khloe çok endişelendi, susuz kaldı ve hatta bayıldı. “Böyle bir durumda diğerinden daha fazla acı veren bir şey olduğundan emin değilim,” diye açıkladı. “Her şey bir ihanet eylemidir. Her şey bir yalan. Her şey manipülasyon. Bu bir aldatmaca. Tristan’ın bana söylemek için her fırsatı var mıydı? Evet. İşin içinde bir bebek olmasaydı Tristan bana söyleyecek miydi? Kesinlikle hayır. Ve bu onun karakteri hakkında çok şey gösterir. Her şey aşağılık.”

khloe kardsahian tristan thompson
Khloe Kardashian ve Tristan Thompson True ile çıktı. (IXOLA / ARKA GRİD)

Tristan’ın yaptığı her şeyle uğraşmak zorunda olmanın yanı sıra, Khloe internette yorum yapan binlerce insanla uğraşmak zorunda kaldı, bu da durumu daha da kötüleştirdi. “Herkes için ikinci, üçüncü, dördüncü şansa inanıyorum” diye açıkladı. “Birinin bana onlara verdiğim lütfu bana vermesini istiyorum. İyiyim. Hayatımın her siktiğinde bunun olması en boktan şey mi? Evet. Toplum beni mi yoksa kadınları mı suçluyor? Bu insanların başkaları hakkında böyle konuşması iğrenç ve içler acısı. Empati yok. Merhamet yok. Sadece insanlık duygusu yok. ”

Yine de günün sonunda, Khloe, Tristan ile sonsuza kadar yapılması gerektiğini biliyordu. “Sadece yorgunum,” dedi. “Her şeyle uğraşmaktan yoruldum. Bu yüzden insanlar yaklaşımımın çılgınca veya tuhaf olduğunu düşünebilir ve kesinlikle hissizim falan, ama şimdi bunu birçok kez yaptım. Aşağılayıcı. Ağlayacak gözyaşı kalmadı. Uzaklaşma zamanı. Bu konuda kendimi suçlu hissetmiyorum. Çok denedim.”

Bölümün sonunda, Khloe, Tristan’ın aileleriyle birlikte yaşamaları için satın aldığı yeni evde eşyalarını topluyordu. Skandaldan sonra değişmeyen tek şey, Tristan’ın çiftin kızıyla olan ilişkisidir. gerçek Thompson. Khloe, Kim’e bir noktada “Gerçek FaceTimes onu her gece” dedi. “Ben konuşmuyorum. True ile konuşuyor. True asla bir şeyin yanlış olduğunu bilmeyecek, benim kitabımda asla. Bunu daha önce yaptım. Nasıl yapılacağını biliyorum.”

Tristan ile yaşadığı her şeye rağmen, Khloe gelecek hakkında hala iyimser. “Geçmişte olduğu gibi her şeyi ve her şeyi zorlayacağım” diye onayladı. “Kederimin içinde oturan ve hayatımın geri kalanını bunu yapan biri değilim. Olmadan [my family], Nasıl hayatta kalacağımı bilmiyorum. Sadece her şeyi yapabileceğini ve ne yaşarsan yaşa, iyi olacaksın gibi hissettiriyor. Bir gün sahip olmayı umduğum peri masalına sahip olacağım.”


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/16/khloe-kardashian-tristan-thompson-cheating-paternity-lawsuit-the-kardashians-finale/

Yorum yapın

SMM Panel