Khloe Kardashian, Tristan Thompson ile Nerede Olduğunu Paylaştı


Khloe Kardashian, Tristan Thompson ile Bebek No. 2’de Sessizliğini Bozdu

Anlaşılan Khloe Kardashian istiyor Tristan Thompson tüm dramlara rağmen çocuklarının hayatında kalmak.

Sezonun iki prömiyeri Kardashianlar 22 Eylül’de Khloe, geçen yılki babalık davasından sonra Tristan ile nerede durduğunu tartıştı. 4 yaşındaki kızı paylaşan eski sevgililer Gerçek Thompsongeçtiğimiz günlerde, skandal ortaya çıkmadan önce dünyaya gelen vekil aracılığıyla bir erkek bebek olan ikinci çocuklarını karşıladı.

“Şükran Günü’nden günler önce bir embriyo transferi yaptık ve Aralık ayının ilk haftasında Tristan’ın durumunu öğrendim” dedi. “Çok yakın. Bu olaydan sonra kimsenin bunu yaptığımı düşünmesini istemem. Neden başkasından bebek sahibi olan biriyle bebek sahibi olmak isteyeyim ki?”

Başka bir noktada, Khloe, taşıyıcı annelik sırasında Tristan yerine ailesine güvendiğini açıkça belirtti. Kameralara verdiği demeçte, “Açıkçası bu hamileliği eşim olmadan yaşıyorum ama kendimi yalnız hissetmiyorum” dedi. “Dünyanın en iyi ailesine sahip olduğumu biliyorum.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1347394/the-kardashians-khloe-kardashian-shares-where-she-stands-with-tristan-thompson?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir