Khloe Kardashian, Tristan Thompson ile İlişki Durumunu Onayladı – Hollywood Life


Tristan Thompson Khloe Kardashian'ın kızı


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Arka ızgara

Khloe Kardashian bekar – onunla paylaştığı son aşk sözlerine rağmen Instagram Hikayesiayrıca iki çocuğunun babasına yazdığı tatlı doğum günü yazısı, Tristan Thompson – onaylıyor. 38 yaşındaki Kardashian’ın en küçük kız kardeşi, aşkla ilgili alıntıları paylaştıktan sonra 16 Mart’ta Instagram Hikayesinde (aşağıda görülüyor) yaptığı bir gönderide hayranlarına bekar olduğunu bildirdi. “Bekar olmak ve insanların kafasını karıştırmak için aşk sözleri yayınlamak başka bir eğlence düzeyi :)” diye alay etti, alıntı yaparak SHruthi Basam Açık instagram.

“Görüyorsun, kırıldığın yıllar olacak, ama bil ki senin de büyüdüğün yıllar olacak. Yıllarca gönül yaran olacak, ama bil ki, senin de mutluluk yılları olacak.” Kanadalı şairden bir alıntı melisa evelyn kısmen oku. Başka bir alıntı, “Aşk ilişkilerden çok daha büyüktür” Yung Pueblo, kayıt edilmiş. “Aşk, kendinizi iyileştirme şekliniz, başkalarına gösterdiğiniz nezakettir…”

Yukarıda belirtildiği gibi, Khloe, Ağustos 2022’de doğan Khloe ile ikinci çocuğu da dahil olmak üzere tüm küçükleriyle birlikte birkaç fotoğraf ve bir videonun yanı sıra eski erkek arkadaşına mutlu bir doğum günü dilemek için Salı günü ‘gram’ aldı. “Sen gerçekten en iyi baba, erkek kardeş ve amcasın. Good American’ın kurucusu, doğum günü anısına sevginiz, ilginiz, aptalca danslarınız, sarılmalarınız, araba paylaşım gezileri, yatma zamanı ritüelleriniz, onlara gösterme şekliniz, “diye yazdı. “Yukarıdakilerin tümü, küçük aileniz için bilebileceğinizden çok daha fazlasını ifade ediyor.”

Bazı hayranlar tatlı doğum günü gönderisini biraz tuhaf bulsa da, bir kişi bile onu bir palyaçoya benzetmek, Khoe yazılarına biraz sert sevgi kattı. “Senin için doğum günü dileğim, değişimi, iyileşmeyi ve dönüşümü arzulamaya devam etmen,” diye ekledi. “Güçlü ol, nazik ol, sabırlı ol, özgür ol. Ruhunu ve anneni gururlandırmaya devam et. Doğum günün kutlu olsun babacığım.” Gönderinin yorum bölümü bu yazı itibariyle kapatılmıştır.

Hayranların bildiği gibi, Khloe ve Tristan 2016 yılında birbirlerini görmeye başladılar ve ilk çocukları oldu. Gerçek ThompsonŞubat 2018’de. Ne yazık ki, Tristan öpüşürken yakalandıktan sonra ayrıldılar. Kylie jennereski en iyi arkadaşı Jordyn Woods evinde bir parti sırasında. Bahsetmiyorum bile, Tristan’ın diğer kadınları öptüğü birkaç video bundan önce ortaya çıktı. Yine de Tristan sonunda Khloe’nin affını kazandı ve Kasım 2021’de birlikte bir çocuk sahibi oldular – Tristan’ın başka bir kadından bilerek çocuk sahibi olduğu haberinin çıkmasından sadece bir ay önce. Çift o zamandan beri ayrıldı, ancak arkadaş canlısı ortak ebeveynler.

Tristan Thompson Khloe Kardashian'ın kızı
Tristan Thompson ve Khloe Kardashian, kızları True ile vakit geçiriyorlar (Fotoğraf: Backgrid)

Bu yılın başlarında, Khloe ve Tristan’ın, Tristan’ın annesinin ani ölümünün ardından birlikte daha fazla zaman geçirmeye başlamasının ardından tekrar romantik bir şekilde görüşecekleri söylendi, ancak Khloe’ye yakın bir kaynak bunu doğruladı. HollywoodYaşamı böyle bir uzlaşma kartlarda yok. “Khloe, arkadaşlarının ve bazı aile üyelerinin Tristan’la tekrar barışacağını ve bir kez daha deneyeceğini düşündüğünü biliyor, ancak bunda doğruluk payı yok” dediler.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/03/16/khloe-kardashian-confirms-relationship-status-tristan-thompson/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir