Khloe Kardashian, Tristan Thompson ile Bebek No. 2 Hakkında Her Şeyi Anlatıyor


Khloe ve Tristan’ın bebeğinin doğum tarihi yaklaştıkça, eski intikam vücut Ev sahibi, Kanada doğumlu sporcuyu doğum odasında isteyip istemediğine karar vermekte zorlandı. kardeş sonra kim Kardashian onu “bebek uğruna” Tristan’ın orada olmasına izin vermeye teşvik etti, Khloe hala kararsızdı.

Khloe, “Bu en garip, en f-ked durum,” dedi. “Ama bir kez burada olduğunda, lütuf olacak. O bir ışık ışını olacak. O eğlenceli, heyecan verici kısım. Bekleme süreci mi? Bu s-t f-king berbat.”

Anne tarafından atılan güzel bir bebek duşundan sonra Khloe’nin ruhları döndü Kris Jenner. Khloe, “Ailem olmasaydı ne yapacağımı bilemezdim” dedi. “Annemi bu bebek duşunu almaya zorladığı için seviyorum çünkü bunu geri alamam.”

“Güzel bir hediye” olarak adlandırdığı oğlunun doğumunun ardından daha da sevinçle doldu.

“Artık oğlum burada olduğuna göre, devam etmeliyim” dedi. “Devam edeceğim ve eğleneceğim. Neredeyse o bölümü kapatacağım ve bu travmayla işim bitecek.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1347405/the-kardashians-bamboozled-khloe-kardashian-tells-all-on-baby-no-2-with-tristan-thompson?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir