Khloe Kardashian, Tristan Sonrası Yeniden Çıkma Hakkında Söylentilere Tepki Verdi


Khloe’nin Tristan’ın ilki olmayan aldatma skandalını öğrenme tepkisi yayınlandı. Kardashianlar, ilk sezonu bu hafta sona erdi. 9 Haziran’da “Bu bölümü tekrar izlemek rahatsız edici ama ailemi ifade edebileceğimden daha fazla seviyorum ve takdir ediyorum” diye tweet attı.

16 Haziran’daki finalden sonra Khloe, “Bu kesinlikle zor bir bölümdü ama ailemin ne kadar yakın olduğunu izlemek çok güzel. [sic] her zaman bir arada kalın ve birbirinizi derinden sevin.”

Hayat derslerle dolu, öğretilebilir anlarla dolu. Bunları zarafetle/sevgiyle ele almalıyız” diye tweet attı. “Onlar tarafından incitilmiş olsak bile. Acele edin, ağlayın/çığlık atın ama sakin olun ve unutmayın ki Sevgi, öfkeden veya nefretten daha çok iyileştirir ve öğretir. Hepimiz affedilmeyi ve hepsinden önemlisi… SEVGİ’yi hak ederiz.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1335043/khloe-kardashian-responds-to-rumor-about-dating-again-after-tristan-thompson-split?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel