Khloe Kardashian TikTok Videosunda Siyah Catsuit Giyiyor – Hollywood Life


Khloe Kardashian TikTok Videosunda Siyah Catsuit Giyiyor – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Shutterstock

Khloe Kardashianspor salonunda geçirilen zaman kesinlikle işe yarıyor. 38 yaşındaki realite yıldızı, birlikte kurduğu marka Good American’ın çok parlak spagetti kayışlı catsuit’ini giyerken seksi ve yeni bir TikTok’ta cızırdadı. Emma Grede. 23 Temmuz’da yayınlanan video, Khloe’nin 4 yaşındaki kızına sarılırken Kylie Cosmetics ile büyülenmesiyle başladı. Gerçek Thompsongri kedi yavrusu. “[Love] Z kuşağımla,” Khloe iki siyah kalp emojisi ile komik bir şekilde yazdı, kız kardeşe atıfta bulundu Kylie ve Kendall Jennerkuşağı (özellikle, Khloe 1984’te doğduğu için bin yıllık olacaktı).

@khloekardashian

🖤Z gen kıçımla! Tulum @goodamerican 🖤

♬ orijinal ses – Khloé Kardashian

Kız kardeşin bir ses klibi kim Kardashian birinci sezondan itibaren oynanan Kardashians ile tutmak geleceğin A-Lister’ı, halkın onun hakkındaki algısına tepki verirken: “Beverly Hills’de büyüdüm ve sadece bütün gün alışveriş yapıyorum ve bütün gece parti yapıyorum” dedi SKKN’nin kurucusu, müziğe dönüşen ses konuşmasında. Khloe, tam çekiciliğini ve uzun sarı örgüsünü gösterdiği için klibin geri kalanında sansasyonel görünüyordu. Bir noktada, kamera çıplak renkli sandaletlerini de çekerken bacağını gökyüzüne doğru kaldırdı.

Khloe Kardashian TikTok Videosunda Siyah Catsuit Giyiyor – Hollywood Life
Khloe Kardashian, yeni bir TikTok’ta esnekliğini gösterdi. (Deklanşör)

Koko kanallık yaptığı gibi video orada durmadı Jennifer Lopez göz kamaştırıcı bir su bardağıyla, filmi çeken kişi uzaklaşırken bir yudum aldı. Khloe’nin evi de yerinde görünüyordu, arkasında bir Marilyn Monroe portresi asılıydı. Louis Vuitton gövde.

Realite yıldızı, son haftalarda, esas olarak ikinci çocuğunu Tristan ile vekil aracılığıyla beklediği haberi nedeniyle manşetlerde bulunuyor. İkili, IVF yolculuklarını son sezonunda belgeledi. KUWTKancak konu yeni Hulu serilerinde tekrar açılmadı Kardashianlar. Hamilelik, geçen yılın sonlarında, çiftin geçmişteki aldatma dramasının ardından romantik bir şekilde uzlaştığı zaman gerçekleşti, ancak Aralık ayında Tristan’ın sadece tekrar aldatmakla kalmadığı, aynı zamanda bir oğlu da olduğu ortaya çıktı. teo, şimdi 7 ay ile Maralee Nichols. Drama sezon finalini kapattı Kardashianlarve Khloe’nin önümüzdeki haftalarda iki çocuk annesi olması bekleniyor.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/07/28/khloe-kardashian-black-cat-suit-tiktok-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir