Khloe Kardashian, Surrogate Üzerinden Tristan Thompson ile Bebek Bekliyor – Hollywood Life


Gerçek Thompson abla olmak üzere! Yıllarca süren spekülasyonlardan sonra, bir temsilci doğruladı HollywoodYaşam 13 Temmuz Çarşamba günü bu Khloe Kardashian eski kızının babasıyla yeniden anne olmak üzere Tristan Thompson, vekil aracılığıyla. Khloe’nin temsilcisi bize yaptığı açıklamada, “True’un Kasım ayında dünyaya gelen bir kardeşi olacağını doğrulayabiliriz” dedi. “Khloe, böylesine güzel bir nimet için olağanüstü vekile inanılmaz derecede minnettar. Khloe’nin ailesine odaklanabilmesi için nezaket ve mahremiyet istiyoruz.”

Khloe Kardashian ve Tristan Thompson
Khloe Kardashian ve Tristan Thompson (Shutterstock/BACKGRID)

Tekrar tekrar / tekrar kapalı olan Tristan ve Khloe çifti Aralık ayında bir aldatma ve babalık skandalı üzerine kesin olarak ayrıldılar. Ocak ayında Tristan’ın baba olduğu doğrulandı Maralee Nichols’ bebek, 3 Aralık’ta doğdu.

Khloe’nin sevgili kızı için bir kardeş istediği bir sır değil. İyi Amerikalı tasarımcı, dizinin son sezonundan yayınlanan bir klipte ailesini genişletmeye hazır olduğunu itiraf etti. KUWTK 4 Şubat 2021’de. Khloe, Tristan’a “Ne zaman True videosu yayınlasam, bana DM atıyor ve ‘Hayatı boyunca tek başına oynayamaz’ diyor” dedi. “Kafamda, çocuk sahibi olacağım zaman, asla tek çocuğum olacağını hayal etmemiştim.” True’nun “yaşlandığını” ve COVID-19 karantinası sırasında yalnız olduğunu söyledi.

Khloe ve Tristan geçmişte birden çok kez birlikte daha fazla çocuğa sahip olmayı tartıştılar. Aslında bir Nisan 2020 bölümünde ortaya çıktı. KUWTK, Khloe yumurtalarını potansiyel olarak dondurmayı tartıştığında (ki daha sonra yaptı). Sadece yumurtalarını hasat etmekle kalmadı, Tristan’ın spermini bağışlamasını da istediğini açıkladı. Embriyoların yumurtalardan daha iyi bir canlılık oranına sahip olduğunu açıkladı, ancak kız kardeşleri hala biraz şaşırdı. Daha da şok edici olan, Tristan’ın buna açık olduğunu söylemesiydi.

Khloe Kardashian, Surrogate Üzerinden Tristan Thompson ile Bebek Bekliyor – Hollywood Life
Khloe Kardashian kızı True Thompson’ı bir alışveriş randevusunda Barnes & Noble’a götürüyor (BACKGRID)

anne Kris Jenner65 yaşındaki televizyonda göründüğü sırada günler sonra birlikte bebek sahibi olduklarına dair ipuçları verdi. Ellen. “Buraları asla bilemezsin,” dedi Kris, Ellen’a yanıt olarak, Khloe ve Tristan’ın son zamanlarda nasıl “çok fazla takıldığını” belirterek. “Dediğim gibi, asla kimseyi saymıyorum. Ne olacağını asla bilemezsin. Sanırım bu yüzden tüm bu sezonlar boyunca buralardaydık. 20 mevsim.”

Khloe ve Tristan artık birlikte olmasalar da, eş-ebeveynlik ilişkileri yıldızdır. Tristan, COVID-19 karantinası sırasında bile kızlarıyla vakit geçirmek için sürekli olarak Khloe’s’dedir. Nisan 2020’de True’nun ikinci doğum gününü bir aile olarak kutladılar, ona hediyeler ve sevgiler verdiler – ve yemek yediler Susam Sokağı Kek. 2020 Anneler Günü için Tristan, Khloe’ye evinde büyük bir pembe ve kırmızı balon gösterisiyle sürpriz yaparak onu gerçekten ne kadar takdir ettiğini gösterdi. Çok tatlı!

Khloe Kardashian, Tristan Thompson, True Thompson
Tristan Thompson, Khloe Kardashian ve True Thompson (BACKGRID)

Ve Khloe’nin ailesini genişletmeye karar vermesi şaşırtıcı değil. O bir en iyi kızına anne. Khloe’nin sosyal medyası artık sevgili True’nun sürekli bir fotoğraf ve videosu akışıdır ve 2. bebeğin aynı tedaviyi alacağına inansanız iyi olur. Khloe ve ailesine tebrikler!


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/07/13/khloe-kardashian-expecting-baby-tristan-thompson-surrogate/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir