Khloe Kardashian Spor Salonunda Mavi Kırpma Üst ve Tayt Rocks: Video – Hollywood Life


Khloe Kardashian


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Eric Charbonneau/Shutterstock

Khloe Kardashian, 37, zindeliği üzerinde çalışıyor! Good American’ın kurucusu, 21 Haziran’da, bebek mavisi tozluklardan oluşan sevimli bir spor giyim takımı ve buna uygun bir ekose üst giyerek etkileyici görünen bir spor salonunun içinden Instagram Hikayesine bir gönderi paylaştı. Baldırının ortasına kadar uzanan beyaz çorapları ve beyaz spor ayakkabıları sportif görünümünü tamamlıyordu. Spor salonunda da bir arkadaşı vardı: Pembe elmas tasmalı sevimli gri bir kedi. “Küçük egzersiz arkadaşım nasıl?” Khloe, Fransız manikürlü tırnaklarıyla onu okşarken tatlı kediye sordu.

Khloe’nin spor salonu videosu, biriyle “rastgele flört ettiği” raporlarıyla aynı gün geldi. “Khloe kesinlikle şu anda kendini bekar olarak görüyor. Ancak, tesadüfen biriyle çıkıyor ve flört ediyor. kim [Kardashian] onu bağladı,” dedi bir kaynak ÖZEL HollywoodYaşam. “Hiç de ciddi değil ve bu noktada halka herhangi bir şey söylemek istemiyor. Birkaç hafta önce konuşmaya, mesajlaşmaya, FaceTiming’e vb. Başladılar ve takılmaya başladılar, ancak Khloe bu kadar erken şeyler üzerinde herhangi bir baskı yapmak istemiyor. Çıkmaya açık ama aktif olarak bakmıyor ya da onun gibi bir şey.”

Rapor, Khloe’nin yeni bir NBA oyuncusuyla çıktığı söylentisini reddetmesinden sadece iki gün sonra geldi. “Kesinlikle Doğru DEĞİL!!! Seni seviyorum! Güzel dileklerin için teşekkür ederim ama ben bir ruh görmüyorum” diye bir hayran hesabının gönderisinin altına, söylentinin doğru olmasını umduklarını iddia ederek yorum yaptı. “Bir süreliğine kızıma ve kendime odaklandığım için mutluyum.”

Khloe, 4 yaşındaki bir çocuğun annesi Doğrukuzeni ve kızının yanında ilk dans resitalini yapan Rob Kardashian, Rüya, 5. Khloe, 19 Haziran’daki resitalde her iki kızla da birkaç özçekim ve hatta gösteriden iki videonun yanı sıra her iki kızın da ne kadar iyi performans gösterdiğini anlattı. “Bugün inanılmazdı! Kızlarımız ilk dans resitallerini yaptılar ve mükemmeldiler!!!! Dört kızımla da gurur duyuyorum!” Anlık görüntülerin atlıkarınca altında coşkuyla yazdı.

Resitalden bir gün önce, Khloe eski sevgilisi ve True’nun babasıyla birlikte görüldü. Tristan Thompsonaynı zamanda Kris Jenner. Khloe ve NBA oyuncusu 2016’da bir araya geldi ve 2018’de kızlarını doğurdu. Oldukça zorlu bir ilişki yaşadılar, Tristan’ın Khloe’yi aldattığı iddia edildikten sonra 2019’da ilk kez ayrıldılar. Kylie jennereski en iyi arkadaşı Jordyn Woods. Sonunda uzlaştılar, ancak Tristan’ın bir bebek babası olduktan sonra tamamen ayrıldılar. Maralee Nichols hala Khloe ile çıkarken.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/22/khloe-kardashian-blue-crop-top-leggings-gym-video/

Yorum yapın

SMM Panel